Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz Freddycom #32 üzenetére

    Eleinte igen, csak ott lesz FK, ahol legalább 3 spec közös halmazt alkot. Ez telekértékben a sötétnarancs területeket jelenti, szóval biztosra tudsz menni már előre. ("Olyan helyre nem építenek luxusingatlant, ahonnan a város másik végébe kéne elkrosszozni egy jógaórára" :P)

    Aztán ha már van egy FK negyed, azt figyeltem meg, hogy a környező telkek értéke a már ott lévő FK-k miatt is eleve magasabb lesz, szóval utána már nem kell centizgetni, és egy kiritikus tömeg után (ami nem is olyan nagy) gyakorlatilag már minden ház luxus (azaz végül FK) lesz.
    (Egyszer megpróbáltam építeni egy alacsony kategóriás házat a város szélén - nem jött össze.)

    Viszont ha a maximális népsűrűség elérése a cél, és majd nézegeted, akkor az jön ki, hogy bőven-bőven lehet sőt érdemes pakolgatni spec-eket is.

    ***

    Amúgy nekem volt egy olyan időszakom, hogy az összes épületemet átépítettem felhőkarcolóra, és ezen idő alatt, mivel nem kellett vásárolnom semmilyen új közművet, viszont az építkezésekből jött szépen a pénz, felment az egyenlegem olyan 160k környékére, azóta sem közműbéli, sem pénzügyi problémám nincs. :)

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák