Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Már egy pillanatig aszitem ugyanrról a mókusról van szó, akibe Bobbal belefutottunk tavaly (én memóriával, ö procival), aztán még elökerült néhány ember, akiket ugyanúgy átvert nemmüködö dolgokkal (nyugatinál átvétel), úgyhogy gyorsan kideritettük lakhelyét, nevét stb, szivéjes (vagy ez ly?) email keretében közöltük vele a tényállást, és a számlaszámunkat, mire ö gyorsan vissza is utalta a pénzt. De az nem volt indián, söt, egy nagyon divatos (valami tizezres napszemüveg, stb) fehér csávó volt.
    Megint másik megoldás egy - most nem jut eszembe a neve - másik srác topicjában volt olvasható akkortájt: öt is átverték, asszem videókártyával, kb hasonló tétel, 50-60ezer ft volt ha jól emléxem. Ö úgy oldotta meg, hogy megkérte egy haverját, ö is beszéljen meg egy bizniszt a gyerekkel, egy bevásárlóközpont wc-hez közeli sarkába. A tali meg is történt, srác jött gyanútlanul, csakhogy a ''vevön'' kivül még haverunk, és néhány kigyúrt cimbora várta a srácot, aki gyorsan igéretet tett a legközelebbi automata meglátogatására és a hibás videókari visszavételére.

    Én javaslom ez utóbbit. Megkérsz valakit, hogy hivja fel a srácot vinyó ügyben, beszéljétek le a talit, hivjátok félre(!!!), hogy az esetleg a parklóban várakozó testvérek ne tudjanak gyorsan akciózni, aztán ketten hárman lelkére beszélni. Nincs az az indián, aki ne térne meg gyorsan.
    Ha kell, segitek, kigyóval vagy Walterral (pepper töltény rulz).

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák