Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz khron78 #12036 üzenetére

    Ha jól emlékszem, szeptember 30-ig be lehet még váltani (UK club nintendo account esetén -habár itt a support simán ellentmondó infót adott, mint ami a honlapon le van írva), és pár hete néhány játék is bekerült a star catalogue-ba, igaz a legolcsóbbhoz is kell kb. 5 kód (néhány virtual console címet vettem már, szerintem még mindig jobb, mint ha valami olyan tárgyra tudnám beváltani, amit amúgy is csak Angliába postáznak).

    Nem is az az egy darab PIN zavar, vagy egy hamis MD játék,vagy a 2 NES gamepad, hanem pár embernek az eladáshoz való hozzáállása, én pl. direkt kiemeltem a hibáját annak amin túl akartam adni, és nem próbáltam elhallgatni/palástolni, másként feltüntetni, mint ahogy ezt pár embernél érzem (nem akarok senkit gyanúsítgatni, mindenkiről a legjobbat feltételezem, de az elmúlt pár napban folyamatosan ilyenekbe futok bele). Nyilván, ha valami olcsó, akkor benne van, hogy van valami gond vele (másképp eladná drágábban), de jó áron szerintem úgyis megvennék az emberek, ha ismernék a termék hibáját.

Új hozzászólás Aktív témák