Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPoe

    tag

    Sziasztok!

    Látom, nem gyengén szkeptikus emberek vannak itt a környéken :). Ez a Sciennet kb. ugyanaz, mint a Shellnél a smart kártya, csak magyar tulajdonú cégek vannak benne. És ugye az elmaradhatatlan MLM is belekerült, de alapvetően az MLM-el nincs gond, csak túl sok gány próbálkozás volt már ezen a téren és ezért nagyon tartanak tőle az emberek. Pedig nem értem a dolgot, mert a Sciennetnél nem vagy köteles semmit vásárolni, nem úgy mint más helyeken. Nincs belépési díj sem, így ha valaki óvatosabban akarja kezelni az egészet, akkor érdemes úgy elkezdeni, hogy az elején nem rak bele pénzt. Semmit! Én is ezt teszem egyelőre, majd később elválik, hogy mi lesz az egészből. Egyébként meg ugyanazt kell csinálnod, mint általában. Lemész a közértbe kenyeret meg párizsit venni :D.
    Amúgy ezt a meggazdagodást én is túlzásnak tartom. Ha valaki csak néha-néha megemlíti az ismerőseinek a dolgot és beszervez pár embert maga alá, akkor maximum egy kis jövedelemkiegészítés lesz a vége. De igazából ha azt vesszük, hogy ezért a pénzért (amit havi szinten megkapsz, mert ugye folyamatosan vásárolnak az emberek) csak egyszer kellett megdolgoznod, akkor azért mégsem olyan rossz dolog :). Ha más nem is, de mondjuk a havi cigid ingyen lesz :D. Azért az is valami, én úgy gondolom.
    Szóval én azt mondom, hogy nem bukhat bele az ember, ha nem rak bele pénzt egy jó ideig. Amúgy ha itt tartunk: ha pénzt raksz bele, az meggyorsítja a folyamatot és gyorsabban kapsz jutalékot (elvileg). Mindenesetre nekem most pl. nincs nagyon pénzem, így fel se merült, hogy belerakjak zsét :D.
    Maradjunk annyiban, hogy nem érdemes mindennel kapcsolatban előítéletesnek lenni. Azzal csak azt éred el, hogy a végén nem érsz el semmit az életben. Pl. azt a focistát, aki nagyon sok gólt rúg pályafutása során, megszokták becsülni. De azt senki nem nézi, hogy ő is próbálkozott a legtöbbször, ergó ő is hibázott a legtöbbször. Ebből csak annyit szeretnék kihozni, hogy ha tegyük fel, mondjuk pénzt bukok ezen az egészen pár hónap múlva, én még akkor is jól fogom magamat érezni, mert legalább nem hagytam ki egy jónak tűnő lehetőséget.
    Várom a reakciókat :)

    Üdv Mindenkinek!

  • TomPoe

    tag

    válasz anagylevin #38 üzenetére

    Igazából nem cigipénzre megyek, mert nem dohányzok :D. Csak egy példa volt, hogy szerintem az elején miben érdemes gondolkozni. De nekem az is pénz. Akkor nem cigi, hanem mondjuk bulipénz. Vagy mondjuk pár hónap alatt egy új számítógép :D. Szóval ezért gondolom, hogy nagy hülyeség teljesen kimaradni belőle. Majd esetleg egy 10.000 ft-os foglalót átgondolok akkor, ha már legalább 10.000 ft-ot kaptam a rendszertől :). Tehát semmiképpen nem megy mínuszba az ember, ha kicsit átgondolja a dolgokat. Amúgy aki alá beregisztráltam, ő pl. elég jó benne, a hozzáállása is tetszik, nem az átlag mlm zombi, aki folyamatosan zaklat mindenkit a hülyeségével. És eddig minden kérdésemre hajlandó volt válaszolni. Pl. konkrét számokat mondott, hogy mennyi idő alatt mennyit sikerült összehoznia és azért ezt nem sokan teszik meg.

  • TomPoe

    tag

    válasz anagylevin #41 üzenetére

    Hát ha úgy vesszük, tényleg csak tőled függ. Pl. ha valaki nagyon ismert és népszerű (mondjuk van egy zenekara, amit szeret a nép), enyhén könnyebb dolga van beszerveznie embereket, mint egy full népszerűtlen, antiszociális embernek :).
    Ha érdekelnek konkrét adatok, akkor megadhatom az elérhetőségét (remélem, hogy nem haragszik meg érte :D) PM-ben! Eddig tisztának tűnik a fazon. Eleve úgy kezdte az egész üzletet, hogy 11 hónapig nem csinált semmit, mert lesz@arta :D. Na mindegy, jelezd ha érdekel az elérhetősége!

Új hozzászólás Aktív témák