Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anagylevin

    csendes tag

    válasz TomPoe #37 üzenetére

    Sztem amit leírtál az egy teljesen elfogadható álláspont. Se mellette, sem pedig ellene. Nagyon jól írtad, h nem kell berakni lóvét, kvázi nem bukom el. A cigipénz meglesz.
    A reklámszöveg meg úgy szól, h gazdagodj meg mások költekezéséből. A kommunikáció/beszervezés meg arról, hogy ronggyá keresed magad ebből. Azt meg már korábban leírtam, h itt meg a matek miatt nem járhat jól mindenki. Azaz, ha a cigipénzre mész, az általad leírt módon, az valszeg meglesz. Ha meg leszáll a rózsaszín köd, mert belevezettek és sok pénzt akarsz belőle, kezdesz foglalózni, jogok, meg minden, akkor nagy valószínűséggel belebuksz. És persze elveszted a pénzed az utolsó petákig, mások meg tovább gazdagodtak a költekezéseidből. :C (Itt megjegyzem, fogggalmam sincs a foglalózás és jogok, meg miegymás mibenlétéről, csak sok csalódott, illetve csak(!) csalódott emberrel beszéltem.)

    Nem tudom, hogy ez az egész rohadt MLM mikor pusztul már ki az országból, de már nagyon unom! Hetente kapok rég nem látott ismerőseimtől "Mivel foglalkozol most?" kezdetű telefonokat... Mindre sajnos az a jellemző, hogy pár ember k*-ra megkeresi magát, sok ezer másik meg fizeti/kergeti az álmait! :F
    Ez ellen nem lehet tenni semmit, mindig lesz kocka a piramisok aljára! :D

Új hozzászólás Aktív témák