Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi_zoli

    csendes tag

    Sziasztok! A minap hozzájutottam egy PCI-os (SB0350) Audigy 2 ZS-hez. Korábban egy Audigy 1-es kártyám volt előlapi panellel. Működött is tökéletesen, csak hát a hangja nem vert a földhöz. Van egy PCMCIA felületű 2ZS-em is, ezért vállaltam be egyet az asztali gépembe is. Próbáltam a 2ZS-t összedugni az előlapi panellel, de meg sem mukkan. Egyik I/O-ja sem megy. Az optikai kijárat világít, de ennyi. De a szoftver sem látja az előlapi drive I/O-it. Szerintetek lehet kompatibilitási hiba vagy másik kábel kellene hozzá? Mert ami biztos hogy a kártyán lévő csatlakozó meg van fordítva az 1-es kártyához képest. Arra gondolok hogy esetleg a kábel is meg van fordítva, és csak ennyi a gond. Valakinek volt már ilyen jellegű problémája? Vagy csak én szenvedek ilyenekkel? :-) A rendszerem Win7 Ultimate 64bit. Ha szükséges lenne. De ez nem szoftveres hiba. Egyéb funkciókban a kártya jól működik, de jó lenne az előlapi panelt is használni. Később majd ha tudod szerzek egy hozzá valót is, de jelenleg ez van. Ha a gyártó gondolkodott, akkor nem variálta a csatlakozást. Tudtok nekem segíteni a probléma feltérképezésében? Az már csak nagyon nagy plusz lenne ha meg tudnátok mondani hogy az előlapi drive-on miket állítanak a jumperek. Köszönöm a segítséget! Zoli

Új hozzászólás Aktív témák