Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MacFly

    csendes tag

    válasz Nunder #18 üzenetére

    Tegnap már nagyüzemben gyártottam a hidakat, először egy caterium patch felé, ott kiderült, hogy van rajta valami szikla (obelisk?), azt vettem ki, hogy azt biztos le kell robbantani, amihez kell majd sok sulfur, oda is vezettem egy kilométeres hidat, meg futószalagot.

    Igen, jó a térkép, sokkal jobb, mint az elnagyolt, wikis változat. Itt is időbe tellett, míg beazonosítottam, hol is vagyok. :P
    Kezdési pont: valószínűleg újrakezdem majd az eddig (még gyűjtés alatt álló) tapasztalatokkal :)

    Már közel a szénerőőmű, csak sokféle járulékos berendezést kell meg gyártani hozzá, meg vízközelség kell, úgy emlékszem.
    Addig is, úgy láttam, hogya biofuel sokkal tovább kitart, de nem vagyok benne biztos, hogy a nyersanyag szükséglet (hány fa fű stb. kell neki) nem ugyanaz-e valójában. Mindenesetre talán stabilabb lenne mindenből biofuelt gyártani és azzal etetni.

  • bmxbandita

    tag

    válasz Nunder #18 üzenetére

    U ez a térkép nagyon jó, köszi! Rájöttem hogy nagyon sz@r helyen kezdtem, bal alsó zöld terület közepén kezdtem építeni a bázist, de ezt éreztem is, hogy messze van vason-mészkőn-rezen kívül szinte minden.
    Közben lett egy jó technikám legyakni a legnagyobb állatokat is. Melléállsz valamilyen járművel úgy hogy a bal oldaladon legyen az állat, kiszállsz, csapkodsz bele párat, mire feleszmél már ugrasz is vissza a kocsiba. És ezt mindaddig amíg meg nem murdel :D Ez amúgy elég bugyuta, hogy a kocsit nem támadják, így semmi kihívás nincs benne. Bár ha jól láttam egyszer átrobogtam egy barlangon, ott a pókszerű fekete izék szaladtak nagyon a verda után.

Új hozzászólás Aktív témák