Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    Megnéztem pontosan:
    - 1db 600m3/min oil node-ból
    - 1db minimum 660/min sulfur node-ból
    - 1db minimum 660/min coal node-ból
    - turbo heavy fuel alt. recepttel (hogy ne kelljen a package-eléssel tökölni)
    - compacted coal alt. recepttel

    20 refinery (crude oil => oil residue + darálnivaló resin)
    26,4 (vagyis 27) assembler (coal+sulfur => compacted coal)
    21,33 (vagyis 22) refinery (residue+compacted coal => turbo heavy fuel)

    Az annyimint 640 turbo (heavy) fuel per perc.

    Az 142,22 (143) fuel generatorral 21,3GW áram (a 600 oil/min-ből). Az nem rossz.

    Ha csővel hozod az olajat és conveyorokkal a szenet meg a ként, akkor ez így betonstabil. Puffert azért raknék a crude oil és az első refinery-k közé. Meg a fuel generatorok elé is.
    Mindkét puffert egy 4x4x2-es tömbbe rakva 32x2400m3 tűréshatár van (az 76800m3). Az a 4,5m3/min-ös generátor fogyasztással 119,34 percig bírja ki az első vonal, és utána kezdi csak el égetni a nyersolaj puffert. Az még 128 percig kitart, így lesz 4 óra tartalék a rendszerben.

    Annyi, hogy ezekhez pure node-ok kellenek, mert a normal még Mk3 minerrel sem tud csak 600/min anyagot felhozni. Nekünk meg 660 kell (coal is meg sulfur is). Az északi tájakon ez nem annyira gond (mindhárom pure sulfur ott van), de ha grasslanden kezdtél, akkor szép hosszú conveyorod lesz. Vagy hozod a ként vonattal, ahogy én is csináltam. Ha jól méretezed, akkor pont olyan megbízható, mint a conveyor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák