Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f1joe

    újonc

    ....egy éve lecseréltem az 55"-os régi jól bevált samsung plazmám a hipermodern 4k 70"coll smart ledre....már az első hét után a pokolba kívántam az összes led tévét én is meg a családom is...azt elfelejtették közölni a tisztelt gyártók hogy kb fél óra után nézhetetelen a kép bármilyen beállításnál....kb kifolyik a szemed és mindenhová néztem csak a tvre nem bírtam már ....ismétlem bármilyen beállításnál....ill. ha fényerő 1 es és a háttérvilágítás kb 20% alatti akkor kb nézhető csak ugye már nincs mit, mert a filmből,műsorból sem látok semmit...iszonyúan becsapva érzem magam.....a plazmát vissza tenném, de sajnos megváltam tőle...ezt meg feladtam,eladtam nemrég...mielött még kihajítottam volna mérgemben az ablakon...szóval ezek a készülékek is "szenzációsak"...megy az őrűlt előre rohanás,a "fejlődés" és közben pont a lényege vész el ..mint mindennek ebben a baromira kényszeredetten felgyorsult "csodás" modern világban..(jelezni szükségeltetett volna a t. gyártónak hogy...:."emberi felhasználásra alkalmatlan")..és ismét csak az egyén fizeti meg az árát....vele,velünk fizettetik meg ....és megint ,mint manapság az esetek többségében, úgy érzem magam hogy ismét becsaptak és megkárosítottak,hűlyére vettek..........vissza sírom a plazmám....ill.teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan tovább tv ügyben...valami azért csak kellene ismét......vagy kukázzak egy régi plazmát,lcd tévét???
    Vagy projektor?Persze azokat sincs lehetőség kipróbálni jellemzően a mi kis hazánkban.....és ha ismét kifizetek 3-400 ezret egy próbálkozásért ami nem váltja be a hozzá fűzött reményeket ,akkor azt hiszem hogy meglehetősen mérges lennék ismét,mint korábban a "szuper" 4k samsung lednél...és talán joggal...
    ......valakinek ötlet,hozzászólás,hasonló tapasztalat?

    Ha van valakinek tapasztalata,ötlete,szívesen venném ....
    Köszönettel....Fjoe

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák