Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisborg

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ma vettem egy 40d6500-as tv-t. Még sajnos nincs itthon, mert mostanságra itt Pesten elég nagy hiánycikk lett. Budakalászi Euronicsbe vettem, azt mondták szerdára jön 20 darab, de már közel a felét eladták. Aki erősen gondolkozik, hogy ilyet vegyen és Pesten lakik ajánlom, hogy ne sokat várjon, mert már elkezdték felvinni 200-ról az árát, plussz a skype kamerás akció is ma járt le. Elvileg még jön a Médiába is ezen a héten, de Samsungék már azt mondták, hogy az utolsó darabokat szállítják le és nem szándékoznak többet gyártani. (valaki javítson ki ha rosszul mondom, de ezt a Samsung hotline-on mondták)

    A TV-vel kapcsolatban még a boltlátogatáson kívül nincs egyéni tapasztalatom, de sokat segítettek a választásban az itt olvasott hozzászólások, úgyhogy köszi mindenkinek aki erről a TV-ről nyilatkozott.:) Majd ha meglesz akkor megírom az első tapasztalataimat. Csak annyit mondanék, hogy csak a 3D miatt szerintem nem érdemes a 6500-ast választani, de ebben az árban szerintem legalább olyan jó, mint a többi 3D-s TV, én nem láttam kiugró különbségeket a passzív TV-knél sem (megjegyzem kevés viszonyítási alapom van). engem mint új belépőt így is lenyűgözött. Érdemes azt is megemlíteni, hogy ha van nálad pendrive-on demo, vagy az eladóknál van akkor annak a segítségével érdemes összehasonlítani a tv-ket, mert nekem először úgy mutatták, hogy az egyiken az Aliz csodaországban ment a másikon a dedikált 3d-s repcsis demo és láss csodát, a különbség ég és föld. Tudom itt a Samsungról beszélünk, de aki esetleg nagyon a passzív felé hajlik annak ebben az árban figyelmébe ajánlanám a Philips 42PFL7606-os TV-t.

    Annyit mondanék még azoknak, akik hozzám hasonlóan kevés tapasztalattal rendelkeznek a TV vásárlással kapcsolatban (előző TV-m egy öröklött régi CRT), hogy ez a TV eladja magát, ezért (főleg az Euronicsben) úgyis megpróbálnak majd másra rábeszélni. Nekem meg sem akarták mutatni a TV-t hiába mondtam, hogy az érdekelne aztán csak másnap mondták, hogy még a kiállított darab is el van adva, mikor már meg akartam vásárolni. Ezért is gondolom, hogy nagyon értékes volt amit itt olvastam.

    Remélem a véleményem csak mégpozitívabb irányba fog fordulni, ha már rátehetem a kezeimet, addig meg telitöltöm a hordozható vinyómat fincsi HD tartalmakkal:)

    Mivel a hétvégén felmértem a legjobb vásárlási lehetőségeket, ezért szívesen segítek bárkinek akinek azzal kapcsolatban van kérdése, hogy hol érdemes venni, vagy, hogy egyáltalán hol lehet még nagy eséllyel kapni. (Budapest és környéke)

    Üdv,
    Marci

  • kisborg

    csendes tag

    válasz r4pid #18702 üzenetére

    190 alatt szerintem nem igen fogsz találni. Az Euronics néhány boltjában még lehet 200ért kapni 4 szemüveggel. A media marktban is ugyanez az akció van. Skype kamerás akció tegnap járt le, de a 4 szemüveget elvileg december végéig még adják. Érdemes felhívni az Euronics központi számát mert helyből meg tudják mondani melyik boltban mennyi van és mennyiért.

  • kisborg

    csendes tag

    Sziasztok!

    Na most már pár napja nálam van az új 40d6570. Még sok a felfedezni való, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve és gondoltam megosztom az első benyomásaimat hátha segít valakit a választásban.

    Először is azzal kezdeném, hogy szerintem nagyon szép és ízléses megjelenése van a televíziónak. Az enyémnek a talpa egy vékony téglalap alakú fémlap aminek a nyele nem tudom, hogy vastag műanyag vagy üveg ( valószínűleg műanyag, de tapintásra meg kinézetre olyan mintha üveg lenne). Ezt csak azért mondom, mert ha jól tudom a 65xx ben nem mindegyiknek ilyen.

    A szemcsik amik a dobozban voltak elég gagyik (SSG-3050GB elemes), de a célnak megfelelnek. A kép elképesztően szép és éles 2D-ben. 3D-ben a filmekben számomra nem volt annyira észrevehető, hogy megfeleződött a felbontás, így is elég szép volt, bár PS3-on játékokkal már jóval észrevehetőbb közelről. Ez gondolom azért van, mert azok eleve csak 720p-ben futnak eltekintve néhány kivételtől. Ettől függetlenül az effektek, mind a filmekben mind a játékokban nagyon jók.

    Crosstalk-ot ritkán láttam, akkor volt csak nagyon feltűnő, mikor játék közben a fehér célkeresztet egy sötét helyre irányítottam. Még amit érdemes megemlíteni, hogy játék közben a hosszú válaszidő azért érezhető, de nekem a Game Mode segített és ha nem egy Call of Duty-hoz hasonló gyors játékot játszol akkor a játék hevében nem annyira észrevehető.

    A SMART Hub-al még annyira nem ismerkedtem meg, a különböző képi beállításokkal pedig meg sem próbáltam még kísérletezni, mert nem értek hozzá, viszont még itt a fórumon valaki megosztotta ezt a [link]et ahol optimális képi beállítások vannak ha valakit érdekel, én erre állítottam be.

    Ha van valami kérdésetek a TV-vel kapcsolatban akkor nyugodtan írjatok, legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni:)

    Üdv,
    Marci

Új hozzászólás Aktív témák