Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozo55

    csendes tag

    válasz Flashget #36269 üzenetére

    Itt is sokan írták, h jó... egyébként 32"at keresett 100k körül\alatt! abban a kategóriában igen is jó vétel és népszerű készülék az 5300as. NEM 40"at keres 130 fölött... azt se kérdezte senki, h kamu 100hz meg valódi 100Hz.. a kérdés egy 32es 5000re és egy 5300ra vonatkozott, h mi a különbség és melyik ajánlottabb! szval mielőtt kioktatsz mást olvasd el az előzményeket...

    GrooveHero: arra figyelj, h csak hdmivel kötheted össze a géppel.
    olyan 1-2m között ajánlott nézni 32"os tv-t. Ha túl közel ülünk a tévéhez, a kép pixeles lesz, ha túl messze, akkor nem látunk minden részletet.

    nightshadow: samsung oldalán az 5000hez is 100Hz CMR van írva. Azt is írtam, h butább készülék az 5000, de akinek nincs 100 ezer ft-ja se egy tv-re annak lehet ajánlani akár 5000et is... és itt a keresett készülék egy 32" 100k alatt, szval nem fogok ajánlani neki egy jóval drágább készüléket... És ha már az EH6030at nézzük, akkor az valódi 100Hz, van benne egy 3d, aminek kb semmi értelme sztem, de smart funkciókat nézve butább, mint az 5300. vki pl mint én több értelmet lát a smart funkciókban (allshareplay, böngésző stb...), mint abban a plusz 50Hzben(amit sztem észre se vennék) és a 3dben. és az a 20ezres különbség sem elhanyagolandó a két készülék ára között. szval olyat kell ajánlani, ami megfelel a pénztárcának és az igényeknek.

    BalaNce87: madarastescoba és tescoba pl láttam plusz 10-20szal drágabban. én árukeresőről vettem netes boltból, elég hamar ki is szállították a tv-t. a készülék hibátlan és minden papírja rendben volt (2 év garival plusz egyet kaptam még mikor regisztráltam a samsung oldalán). de pl aquán is láttam 98ért 3 év garival.

    [ Szerkesztve ]

    z23

Új hozzászólás Aktív témák