Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz sandró60 #110971 üzenetére

    Ennek nagyon örülök, használd egészséggel, remélem nálam is sokáig tart majd. De az lett volna a lényeg, hogy az M széria működik-e ezekkel a funkciókkal.
    A monitorokat csak a távos miatt linkeltem, mivel a későbbi típusokon a rendkívül hasznos E-Manual, meg képarány gomb foglalja a PIP és a Sport helyét. Vagy a minőségi gombfosztott változatot mellékelik.

    Semmilyen winchesterrel nem próbáltam ha ez így működik rá sem kötném, még a penyót sem kezeli. Mégis milyen lenne a megfelelő USB kábel, Samsung? A márkátlan TV-ken 1m-es noname kábellel is vígan megy, Samukon meg 30 cm-sen sem, az egyiken csak világít a PD és nem találja az eszközt, a másikon 1 perc lejátszás után ledobja, van, hogy ki is fagy. Kábel nélkül megy a pen, csakhát a gyári aljzatba bedugdosni (nagyon minőségi, az egyikbe úgy kell beletaposni, meg kiszaggatni, a másikba meg nagyon bizonytalanul, nyeklik, nyaklik, míg a hosszabbítóba határozottan, könnyen csatlakozik), meg hátul kotorászni, nem tudom mi lenne, ha a falon lenne a készülék.
    Én még olyan HDD-t nem láttam, ami közvetlenül csatlakozna (ki is szakadna az aljzatból, meg eltakarná a többi csatlakozót), valamilyen kábele mindegyiknek volt.

    (#110973) wertigo1984
    Milyen szolgáltatónál vagy? A koaxnak rendesen be kellene menni, különben kontaktos és eldobálja a jelet: szétesik a kép. Túl nagy a végződés, amit a szolgáltató rászerelt, nálam is úgy kell beletaposni. Vagy cseréld egy minőségire, vagy próbálj egy koax hosszabbítót, ami könnyen belemegy a TV-be a zsinór másik végére pedig ráerőszakolod a szolgáltatói véget.
    A szolgáltatói jel is lehet harmatgyenge, vagy épp túl erős, a tunerek sem minőségiek manapság:
    nálam a feszültségvédős elosztót is ki kellett iktatni a rendszerből, mert a digitális jel nem jött át csak az analóg, vagy még az sem az előző analóg TV-vel működött. :W Így abban reménykedem, hogy a szolgáltató szekrényében van valami védelem az áramlökés ellen és nem küldi rá a készülékre egy kósza vihar alkalmával.
    :U

Új hozzászólás Aktív témák