Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baliszoft

    csendes tag

    Ha valaki még emlékszik (a hackelés és a moddolás közepette) írtam ide jópár héttel ezelőtt egy sárga képes S2-ről, amivel kapcsolatban az online ügyfélszolgálat jól kioktatott és sajnálatát közölte, hogy nem tehet semmit mert a szervíz véleményét (miszertint a telefonnak nincs semmi baja) nem bírálhatja felül.

    Azóta küldtem még egy panaszlevelet közvetlenül a samsung reklamációs email-jére (ami egyébként nem igazán publikus, ha a boltban nem mondják nem is igazán tudtam volna róla). Erre az emailre, negyedszerre (!!!) is bekérték a telefont tovább vizsgálgatni (3 hónappal a telefon elromlása után), szerencsére onnan már nem kaptam vissza. Telefonon hívtak, hogy elnézést a kellemetlenségért ajánlanak egy csereutalványt és még egy plusz kis ajándékot is. A csereutalványt már be is váltottuk (mai áron pont 2 új S2-t vehettünk volna belőle, de egy S3 lett és még 1-2 apróság azon felül), a kis ajándék most érkezett meg (egy ilyen tapadós gumi telefon tartó - vagy mi). Összességében nem jártam rosszul, DE. 1: annak örültem volna a legjobban, ha az S2 el sem romlik, vagy ha már elromlott, normálisan megjavítják, vagy ha ez mégsem sikerül akkor legalább ne nézzenek hülyének (miszerint nincs a sárga képpel semmi baj). Végülis "happy-end" lett a vége.

Új hozzászólás Aktív témák