Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz TomPack #5427 üzenetére

    Tudom, hogy példának hoztad fel de nálam pont nem ül egyik se :DDD egyéb eszközök hiányában ill. más életvitel +más mentalitású/megszokású használatból kifolyólag (általában nem használok Ne zavarj módot, csörögjön a teló, ha valakinek szüksége van rá, hogy elérjen...akármikor (rejtett számokról érkező hívásokat is felveszem :B )! Bár egyedi esetekben kézzel be szoktam kapcsolni pl. oktatáson/előadáson/színházban/moziban/stb..., de ezekhez megint semmi szükség rutinra)

    VoWifi-t nem használom, mert azzal pont elveszne a melós SIM-re érkező hívások rögzítésének lehetősége (mert hát ugye a csúcs samu készülék sajnos erre sem képes...bezzeg a jó kis P30 nem problémázott a VoWifi-n :B ), így a 2G nem pálya nálam (magán Yetis SIM-en pedig nincs jelenleg VoWifi)

    Én nagyon változó munkarendben dolgozom, még alvási időszakot sem tudok beállítani, mert egyik nap nappalos vagyok, másnap meg már éjszakás, aztán van ugye szabad nap is néha, ráadásul a melókezdések időpontjai is erősen változóak sőt a kezdési helyszínek is alkalomról-alkalomra változnak.

    Wifi, BT és hasonló dolgokat nem kapcsolgatok ki, mert csak a kényelmes használatot akadályoznák, energiaspórolásban minimális jelentőséggel bírnak. Garmin óra meg amúgy is folyamatosan kapcsolódik a telóhoz az értesítések megjelenítéséhez.

    Még erősen belegondolva sem tudnék most olyat mondani, amihez üzemmódot kellene a telefonon váltani vagy valamilyen rutinnal automatizálni...de ugye minimális okoscuccokkal rendelkezem, így ezek biztos korlátozzák jelenleg a lehetőségeimet :B
    Rendszeresség pedig egyelőre nem része az életemnek :DDD szóval az megint keresztbe tesz nálam a tervezhetőségnek

    Talán az akkutöltéssel lehetne szórakozni és ébresztéshez igazítani a teljes töltés lehetőségét, de eddig nagy ívben tojtam erre, mivel 1 óra alatt maxra töltődik a sima S23, így tervezett lefekvés előtt időben felrakom töltőre, lefekvés előtt meg leveszem oszt sanyi.

    Nálam nem az üzemmódok és a rutinok mozdították a mérleg nyelvét samu felé, de azért olvasgatom a fórumot, hátha ír valaki olyan dolgot, amit én is tudok hasznosítani...esetleg majd valamikor, ha felokosodtak egyéb eszközeim is :DDD

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák