Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simii

    tag

    Kedves D900 tulajok, rossz tapasztalatot kell közölnöm...
    Az alig több mint egy éves megkímélt D900-as telefonom a héten szó szerint egyik napról a másikra megadta magát. Tegnapelőtt elszállt a piros gomb, semmi reakció, ami nem lenne hatalmas probléma, mert ott a "vissza" vagy a "c", de kikapcsolni és ergo ha lemerül a tel bekapcsolni sem lehet, ami már húzós lett volna...
    Aztán tegnap hirtelen a kijelző is elszállt, mikor feltoltam a slide-ot, csikozodva elment a kép, mikor visszatoltam, visszajött, de ezzel hello sms-írás, míg végül ma reggel a kijelző már semmire nem reagált.... (A telefon működik, csak a kijelző nem).
    Elvittem szervizbe (gari már nem élt) ahol közölték, h ez vagy fólia, vagy kijelző+fólia probléma, ami első esetben 13000 huf, másodikban kb 25000 Ft. Szoval így telt az eddigi hetem, nem volt szép, inkább szomorú, hogy egy ugymond tökéletes konstrukciónak hitt telefon, amire tényleg egy rossz szavam nem volt egy év alatt, ugy megadja magát, hogy még én is meglepődtem... Anno az Ericsson T10-esem tovább bírta...

    ui: vettem egy E950-et, nagyon szép és jol kigondolt újításokkal van megdobva az új samsung black menu

    Life is short. Play more.

Új hozzászólás Aktív témák