Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoosku

    tag

    válasz Lebbencs #34 üzenetére

    Grat! :)
    Majd később számolj be Nekünk arról is, hogy Neked vannak-e azok a korábbi már sokszor kitárgyalt bugok benne, vagy sem, amikkel mi még küszködtünk...

    Én sosem használtam a szoftveres Saitek konfigurálót.
    Az FS Controls és Advanced menüjében mindent be lehet közvetlenül is állítani.
    A sugárfék használatát is ott tudod beállítani, a gázkar lefele tolása mínuszba is egy külön beállításnak számít pl.: gomb 21...
    Tehát ahol megtalálod a sugárféket, mint beállítást oda mozgasd meg minuszba a kart és be fog Neked tenni oda valamit és működni fog. Az advanced beállítások között van ha jól emléxem a gázkar axis állítások is, ott tudod beállítani, hogy melyik kar mit csináljon.
    A kék középső kar, ha jól értem neked rudder funkciót lát el, vagy is a függőleges vezérsíkot vezérli :DD Ez így nem igazán jó! Azt pedállal szokták vezérelni, vagy ha pedálod nincs, akkor inkább semmivel, amúgy sem alapvető szükséglet, sőt a nagy gépes igazi pilóták sem használják, max heavy cross wind esetén, de Neked addig még lesz mit gyakorolni szerintem :)
    Én a feketére gázkart és lefele sugárféket szoktam beállítani, mellette a kékre speed break-et, a pirosra meg parking break, vagy futó kibocsátás...de ez már mind ízlés dolga!

    Yoosku

    :-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

  • Geryson

    addikt

    válasz Lebbencs #34 üzenetére

    Az az igazság, hogy erről is írtam egy pár dolgot már korábban...

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák