Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz fanti #3848 üzenetére

    Bugok az alapjátékban is bőven előfordultak. :P

    Engem most grafikai hibával vág ki, Garbage-ből mennék át a Construction Site-ra, azt írja nem elegendő a grafikus teljesítmény, este visszaveszem minimumra, hátha segít. Mondanom se kell megint egy Duty küldetés miatt kell odamenni, igaz ennek nem hiszem hogy bármi köze lenne hozzá. :D

    Let the Zone take me if I am.

  • (Piro)

    csendes tag

    válasz fanti #3848 üzenetére

    Minden játék bugos az elsö kiadásánál, ezen ráadásul nem 1000 ember dolgozott hogy leteszteljék hogy mi megy mi nem, szóval úgy kell nézni hogy mi vagyunk a tesztcsoport, fórumon rengeteg bug jelentést kapnak a desowave-nél, és ahogy erejükből telik javítják is őket, kellett az a sok ezer játékos aki irányba állítja öket. Most ami javítást kiadnak az már a nagyobb bugokat fedni fogja, szerintem úgy 90%-osan, onnan meg már csak az apróbbak maradnak ki, ami már csak azért lesznek kijavítva hogy tökéletes legyen a játék ( értem ugy hogy teljesen bugmentes ) Engem amúgy a zöld üveg ami idegesít... többi buggal elvagyok :D

    Vannak S.T.A.L.K.E.R. rajongók, és én is az vagyok, akármilyen bugos is ez a játék (még) úgyis védeni fogjuk, mer tudjuk hogy miért is lett ez kiadva és én se tűröm hogy értelmetlenül leszólják. Stalker játékok minden részéér fizettem, bár az utolsó annyira nem jött már be de ezért gondolkodás nélkül fizetnék, mer jó pár céggel ellentétbe ők tényleg megdolgoztak a végeredményér.

    http://steamcommunity.com/id/peero

Új hozzászólás Aktív témák