Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #34490 üzenetére

    Hat majd - ha nincs ellenedre - en megadom hogy mit kell cserelni, es beszurni, aztan te javitod, mert mostanaban elegge kemeny melo harul ram, es pihenni vagyok minel tobbet, es a laptopon nincs kedvem vacakolni, mert nem tudom megnezni az eredmenyt.De amugy is elvallaltad ahogy olvasom a tovabbiakat, szoval remek.

    A bazison nincs kulon motyod, minden vagyonodat magadon/magaddal hordasz.Mivel inkabb ugymond nyomozol, nincs szukseged arzenalra, siman eleg egy soretes es majd 1 jobb fegyver - ezt majd talalsz, epp annak a rejtekhelynek a leirasat kell majd valamelyik elvegzett kuldi szovegebe beleszoni jutalomkeppen, de vegulis ha sokat tapogsz egy helyben, azaz sokat alszol, stb, akkor tobb kepzodmeny is termelodik, azaz arra akarok kilyukadni, hogy akar vehetsz is majd magadnak a fegyverek es kepzodmenyek eladasa utan.
    Szoval 1 soretes, es a rejtekhelyen talalt Vintorez, vagy AS Val, vagy hasonlo fegyver, es az eleg is, veszel ra tavcsovet, es kalap.

    A szkript ha jol dereng - azaz jopar feladatnal igy volt, es szerintem akkor a tobbivel sincs maskepp - csak akkor spawonlja a kuldihez szukseges dolgot ha elvallalod, azaz aktiv.Amig nem vallalod el, addig nincs a dolog bespawnoltatva, erre 2 peldat tudok mondani, az egyik az altalad emlitett kocsmaros papirjai (amit a nagy aruhazban talalsz meg, ahol a zsoldosok Menedek nevu bazisa van az alagsorban, menj be az uzletbe, es menj majd a villamanomaliak iranyaba a hatso udvar fele, a bolt es udvar kozotti helysegbe spawnolodik), valamint a Vetkek terkepe, az is csak akkor lesz ott ahol kell, ha a feladatot elvallalod, maskepp nincs ott semmi.

    A kepzodmenyeket azonnal felszedheted ha talalsz, pl azt amit emlitesz, es azt, amit a kepzodmenyvadasz kuldinel kapsz, a tobbivel celszeru varni vagy 3 napot, ugyanis azt tapasztaltam, hogy az elso nap mindegyik nem spawnolodott be, hiaba van atjavitva, hogy azonnal ott legyenek, 1-2 kepzodmeny az 5-bol?! nincs azonnal benne, de par nap mulva megjelennek.Aztan ha ezeket az egyedi altalam betett kepzodmenyt felszeded, akkor utanna ami termelodik az egyertelmuen felszedheted es eladhatod.

    A szovegnek stb-nek majd kesobb utannanezek, es ha lesz idom, akkor le is irom hogy mit kellene valtoztatni meg.

Új hozzászólás Aktív témák