Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HERR Z

    veterán

    válasz antikomcsi #17 üzenetére

    a vga-s részét, hogy azzal tovább tart felesleges volt írnod, mert biza van PCI-E-es lap S754-hez is...csak párat említek amiket lehet kapni:
    Giga K8NE 19 bruttó
    ABIT NV8 19 bruttó
    MSI K8N NEO3 20 bruttó
    ha hozzávesszük azt hogy sempi 3000+ árán itt a ph-n kap 2800+ -os A64-et ami órajelben megegyezik a S939-es 3000+ -al.....akkor sajna nem szól semmi se a S939 mellett szvsz mert:
    -S754-et is meglehet cibálni elég rendesen
    -olcsóbb a lap és a proci hozzá
    -egy év és S939 kihal, annak meg aki most ezen töri a fejét hogy minél olcsóbban kijön, felesleges mondani hogy ''dehát abba megy az X2'' mert sohase vesz olyan procit
    dual ram ugye meg azonos órajelen 2-3% maxx.....játék szempontjából meg a vga a legfontosabb szal felesleges pont azon spóroltatni

    S754 PCIE+ A64 2800+ +GF6600GT/bátr szivem szerint ezt is lecserélném X800GT-re/

  • pisti

    őstag

    válasz antikomcsi #17 üzenetére

    ''Semmi nem tart örökké, de egy s939 konfig mindenképp jobb egy s754-nél, még akkor is, ha csak sima 6600-at raksz bele.''

    Na ezt nagyon nagyon nagy hüjeség így kijelenteni.
    6600GT jóval erősebb a sima 6600nál, nemtom ki írta feljebb, de az sem igaz, hogy a 6600ot 6600gt szintre lehet húzni (max álmában).
    Vegyünk egy 1xű példát 6600 húzva csinálhat mondjuk átlagban 6500 pontot 3dmark03ban, 6600gt húzva szerintem átlagban 9000 pont felett van. Tudom nem 3dmarkkal játszunk de ez a példa szerintem jól érzékelteti a két vga közötti különbséget. És mai játékokban a legfontosabb a vga teljesítménye, míg a dualchannel memória vezérlés csak minimálisan növelheti az fpst ( mint írták pár% max), addig egy jobb vga látványosan több fpst ad, javítva ezzel a játékélményt.

    Tehát ha a tényeket nézzük akkor amit írsz az hüjeség. No offense, de jó lenne ha használható tanácsokat adnátok valakinek, ha már 1x ezért nyitotta ezt a topikot.

Új hozzászólás Aktív témák