Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IGN85

    csendes tag

    Sziasztok, van egy wifi-vel kapcsolatos problémám:

    Mióta lecseréltem egy ASUS wifi routert otthon egy a UPC által biztosított 2in1 eszközre (modem+router) ha megosztok hálózaton egy filmet, amit a tv-n néznék meg folyamatosan ledob, általában csak a 2. próbálkozásra tudom végignézni.

    A másik problémám, hogy egy HP hálózati nyomtatót is beüzemeltem otthon, csak úgy működött a dolog, hogy fix IP címet állítottam be neki (egyéb esetben a nyomtató kikapcsolt). Ezzel a fix IP címmel tudtam wifi-ről nyomtatni, de a kapcsolat nem tökéletes, először kapcsolati hibát kapok mikor nyomtatnék, aztán újra próbálkozva (felajálnja a rendszer hogy kapcsolat javítása) kinyomtat egy oldalt. Tegnap egy két oldalas nyomtatásnál csak az első sikerült így kinymotatni (végül a teljes dokumentumot csak usb-vel).
    Ami szerintem probléma, hogy a nyomtató IP-jének ugyan azt adtam meg, mint a router IP-je. Ezen megtalálta a rendszer, próbáltam másra tenni, úgy nem működött. Mintha a net kapcsolat is kevésbé lenne gyors és stabil azóta.

    Sehol nem találtam megoldást erre, légyszi ha van ötletetek segítsetek. Köszönöm előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák