Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Dyingsoul #339 üzenetére

    Na nézzük...
    Az igazság az, hogy én se teszem bele az egész tenyeremet. Nemtom, valahogy az alkarból való irányítás nekem nem jön be.
    Szal úgy van, hogy a tenyerem felső része, ahonnan az ujjaim indulnak... :U Az esik a Kone-nak a hátára. A hüvelykujjam bal oldalt a kialakított formába, pontosan beleillik, azzal fogom balról, a jobb oldalára a kisujjam, meg a gyűrűs ujjam (asszem azaz) a támaszték.
    Tehát nem a tenyér középső részét támasztom az egérre, hanem ahogy fent leírtam. De teljesen jó.
    A hüvelykujj pontosan beleillik, mint írtam is, talán egy kis alsó támasz (ami a Logitech MX revolution egereken van) hiányzik a maximalizáláshoz!
    A 4D görgő jobb-ball gombjai tökéletesek. Lájtosan lehet pöckölgetni jobbra-balra! Bár még nem használtam ki, ez nekem még újdonság :)

    Na, a világítás az kicsit macerás. Ahogy írtad úgy működik. Bemész a szoftverbe, Light fülecske, majd egyenként (!) rákattintasz az 5 ledre és egyenként (!) offra kapcsolod őket. Majd apply és kikapcsolnak. Kicsit lassú a szoftver ilyen téren, 3-6 másodpercig is 'tölt' 1-1 ilyen beállítás után. Persze nem muszáj megvárni, közben használhatod az egeret, az meg dolgozik azalatt a pár sec alatt.
    Fogalmam sincs mihez jár csuklószorító :D De a Computer Mode-os csákó szokott erre járkálni, majd ő válaszol :)

Új hozzászólás Aktív témák