Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz _Bishop_ #317 üzenetére

    Szia!

    Nekem ugyan még nincsen Kone-om, majd csak hétfőn jön meg :) de a hsz-ek és a többiek alapján a hibát már javították a V2-es verzióval. Mostmár ezt a verziót árulják.

    A két egér közül neked kell eldönteni, hogy melyiket választod. Mivel a 2 különböző ergonómiára épülnek. A Razer az a kisebb méretű egér. A tenyered elülső felével irányítod. V.hol olyat is írtam, hogy alkarból. Volt ilyen fajta egerem (nem Razer), és teljesen jó ez is, meg lehet szokni, gyorsan lehet vele manőverezni :)
    A Kone viszont inkább olyan Logitech féle kialakítású (Mx510-518, G5 stb). Itt a teljes tenyered beleül az egérbe. Tenyérrel, csuklóból irányítod.
    Szóval azt neked kell tudni, milyen egered volt eddig, mit szoktál meg, de mindkét kialakítás megfelelő.
    Nekem még egy logitech mx510-esem van, arról azt tudom mondani, hogy a masszív játékot 5,5 éve bírja : ) Igaz, az elmúlt 1-2 évben már csak átlagos szinten játszok, de előtte én is Quake-et nyomtam 4,5 éven át. Napi 6-12 órában... 7végén többet. Szal azóta is tökéletesen működik, semmi baja nem volt egyszerse.
    Remélem a Kone is ilyen lesz :)

Új hozzászólás Aktív témák