Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emcsin

    csendes tag

    válasz MaCS_70 #10452 üzenetére

    Én a 360 oldaláról barecoddal töltöttem le az applikációt, nem kerestem a play storból semmit sem. A wifivel való párosítás is ment elsőre, sőt a férjem telefonjára is sikerült feltenni, én vagyok a fő használó ( :DD ) ő meg a másodlagos és az is elsőre ment.
    A takarítás szuperül megy, én mondjuk az asztalra felteszem a székeket, szőnyeg nincsen a földszinten, küszöb sem, de tökéletesen megy. Első használatkor volt egy update, de közben töltőn volt, megvártam a 100%-ot és utána küldtem a dolgára. Nem problémáhzott, dolgozott és alig merült. Ellenben a felső szinten, ahol van 1 elég nagy rész, ahol csak szőnyeg van, ott szoktam egy kicsit a telejsítményt standard-ről max-ra tenni, a többi parkettás, ott csak standard megy.
    A nappal tényleg gond van, de ezt olvastam róluk, hogy ilyenek, hát ez tényleg nagy negativitás szerintem is, mert mikor ne ha napsütésben takarítsunk :) A lenti nappali nekünk is tiszta napfényes, már ha kisüt végre a nap, nem tudom nyáron hogy lesz majd, de majd biztos találok rá megoldást, pl szenzor letakarás, itt nem tud leesni. Összességében szerintem nagyon jó kis cucc, bár mást nem próbáltam, de más rosszat nem tudok mondani.
    Az emeleten az irodában van sok vezeték, de azokat szépen a falhoz söpri, nem tekeri fel. A gyerkek szobájában a legót meg kisöpri a szoba szélére, már amikor nem veszem észre ott maradt valami. A pici legókat összeszedi :)
    Az app is kiválóan működik, kijelölöm hová ne menjen be (felmosáskor a szőnyeges szobát hagyja ki), az időzítő is szuper. Nem csöpög, ha rajta hagyom a moppot. Egyszer csináltam azt, hogy az első szint után felvittem az emeletre, megnyomtam a térkép váltást és az emeleten is elindítottam, majd 20%-nál visszament a töltőre és szerintem nem töltötte fel 100%-ra, de egy idő után útjára indult és befejezte teljesen a munkát.
    Telefonról szoktam figyelni hol jár, mit csinál (újdonság öröme még) és szuperül teljesít.

Új hozzászólás Aktív témák