Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Satrafuckar

    tag

    nah akkor énis...

    pl most nézem csak, itt uj hsz-nél alul a gombok... háát, randa!!! régi jobb volt...

    miben is lett jobb háát...
    eddig max a privik kezelése értelmesebb, amugy sok elönyt m találtam...
    de persze a privis résznek is rögtön megvannak a hátrányai, mint ahogy már vki irta, legésszerübb megoldás az lenne ha ki lehetne választani h igy név szerint, v ugy ahogy régen volt, szeretném nézni öket...

    Az oldal vagyis a HSZ-ek számolása felül (illetve alul) nekem szépségben gyengébb,mint a régi volt....az már úgy oly "dizájnosan" összeolvadt a képpel -- ezzel egyetértek!!

    saját apróim hova tüntek??? ugye az majd lesz azért idövel?? az nagyon nagyon hiányzik nekem...

    csatlakozom azokhoz akik szerint jobbak voltak külön a kedvencek...

    belépni is eccerübb volt sztem h ott volt rögtön, firefox alapbol beirta, csak 1 katt... most 2 katt... sztem fölöslegesen...

    ez a városos cucc az aproknál... inkább lehessen továbbra is csak 1 várost bejelölni, de azt hadd lássam rögtön!

    linkelés is sztem feleslegesen lett "megbonyolitva"...

    kisebb bugok persze vannak h aprok vannak a logout.hu témák között stb, persze ezek gondolom meg lesznek csinálva, azért nem irom öket...

    keresöt még nem nézegettem, ha majd teljesen kész lesz az a rész, akkor véleményezem...

    gyorsaságra sztem abszolut nem volt rossz az elözö, söt semmivel nem gyorsabb ez sem... sok hasznát nem látom EDDIG az átállásnak, de remélem ez változni fog...

  • Satrafuckar

    tag

    leirom megint délutáni gondolataimat és az arra kapott válaszokat...

    pl most nézem csak, itt uj hsz-nél alul a gombok... háát, randa!!! régi jobb volt..., de ezt is irta már vki
    Az oldal vagyis a HSZ-ek számolása felül (illetve alul) nekem szépségben gyengébb,mint a régi volt....az már úgy oly "dizájnosan" összeolvadt a képpel -- ezzel egyetértek!!
    ezek ugye dizájn cuccok, reméljük lesz vmi szépités még...

    privik kezelése értelmesebb, de persze ennek is rögtön megvannak a hátrányai, mint ahogy már vki irta, legésszerübb megoldás az lenne ha ki lehetne választani h igy név szerint, v ugy ahogy régen volt, szeretném nézni öket... - tartom...

    saját apróim hova tüntek??? ugye az majd lesz azért idövel?? az nagyon nagyon hiányzik nekem...
    - Panther irta h majd lesz, nagyon várjuk sztem jo sokan...

    kedvencek külön jobbak voltak - erre irta asszem Loretto h még nincs eldöntve, erre sztem tökyo lenne a nem-tom-már-ki által emlitett szavazos cucc...

    belépni is eccerübb volt sztem h ott volt rögtön, firefox alapbol beirta, csak 1 katt... most 2 katt... sztem fölöslegesen... - erre irta Panther h m lesz... nagy nagy káár... 10000% h m lesz???

    ez a városos cucc az aproknál... inkább lehessen továbbra is csak 1 várost bejelölni, de azt hadd lássam rögtön! - ezt is tartom (és nem vok 1edül asszem...) szavaztatni jo 5let lenne ezt is talán

    linkelés is sztem feleslegesen lett "megbonyolitva"... - erre annyit h szintén volt vkinek jó 5lete h ha m irok be semmit, maradjon a régi [link] felirat, de igazábol sztem persze poén h változtathatom a szöveget, de nem ér annyit, amennyivel több "macera" van igy vele, ezt is szavaztatni kellene sztem

    és ami azota merült fel:
    aprok szürése minden szerint tökyo volt a régiben, semmit m kellett volna változtatni rajta, föleg nem kiszedni..., reméljük ez is visszajön majd...

    de h vmi jót is irjak, mostmár feltünt h télleg joval gyorsabb a rendszer, ennek ellenére még mindig visszasirom a régit.. MÉÉG!! remélem ez idövel változik...

  • Satrafuckar

    tag

    válasz Shkiz0 #361 üzenetére

    igen-igen, bocsi h m emlékeztem rád...
    amugy 1etértünk, nem szöveg, csak ez v az és kész.
    csak reagáljon már vki illetékes!!

  • Satrafuckar

    tag

    válasz virkir #365 üzenetére

    Először is mi a faroknak kellett megint fejleszteni, hogy jól tele legyen újdonságokkal amiket megint lehet megszokni?

    öszintén szolva: IGEN!!!! teljesen igaza van... csak kicsit kulturáltabban kellett volna...
    tökyo volt a régi, és ahhoz képest h menniy macera van, meg mennyi minden nincs az ujban, elhanyagolható a javulás... gyakorlatilag semmivel nem job...
    bonyolultabb, sok minden mexokott hasznos dolog nincs, randa is itt ott...

    de azért örüljünk, csak m tom minek...

  • Satrafuckar

    tag

    válasz Pompi #414 üzenetére

    valoban nem értek hozzá stb stb... de ha van idöd és türelmed irhatnál 1 példát, h miben nem volt alkalmas...
    én, a (legalábbis forumra értve) közönséges lyúzer csak annyit vettem észre h a tökyo müködö mexokott full fasza sztem abszolut nem lassu rendszer helyett most funkciok eltüntek, ill bonyolultabbak, logikátlanabbak lettek
    mint többszor is irtam, remélem ez a vélemény idövel változni fog, amikor amint te is irtad "beáll az alap..."
    nagyon remélem h ezalatt lehet érteni az eltünk funkciok visszanyerését stb...
    amugy uj cuccokra kiváncsi vok, de nem olyan áron h a régi jolbevált tök fasza dolgok eltünnek!
    igazábol csak télleg érdekelnek az okok h mért volt olyan fontos váltani...
    elöre is köszönöm ha megtisztelsz a türelmeddel!

Aktív témák