Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gigi01

    őstag

    válasz goyo206 #2143 üzenetére

    A simfans pluginon nyomogatom,de inkább csak magányosan.
    Próbáltam a cseh-et,szerintem az is jó.Ha jól tudom,mind két helyen balazsgigi-ként vagyok fennt.Csak mindig ez a kicsúszás,megpördülés veszi el a kedvem,akkor kicsit abbahagyom,de sokáig nem bírom.
    A szimek közül ezt tartom,hogy úgymond a legérdekesebbnek.
    Igaz,hogy az iRacing jó,de a körözgetés az agyamra megy.Van amibe hosszabb pályák vannak,de unalmasnak találom.Így inkább a rallyhoz húzok,ott meg ugye ez az egy,ami megállja a helyét.És ezt úgy mondom,hogy nem állítottam magamhoz a verdát,úgy el se tudom képzelni milyen lehet!:)
    Hát én 540 fok alá nem megyek,nem tudom te,hogy bírod úgy irányítani.
    Az Alt+Tab-os lehelyezésre van valamilyen gyógymódod,hogy visszajöjjön?
    És még egy kérdés.Win7 64bit camhack nem működik,befagy az indításnál.Régebben megoldottam,de már nem tudom mit kell csinálni,hogy működjön?
    A kormánybeállításodat kipróbálom,csak a fokot hagyom 540-en.Nekem az overall van 105-ön,a többi 0.A játékban meg kb. felén.

    Ja írtam volna előbb is,de játék pause volt,vendégek jöttek. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz goyo206 #2143 üzenetére

    Elég rossz beállítással mész. Az alsó két erősséget állítsd át 0-ra, a force-t meg 100%-ra.Én így tolom. :DDD Az alsó két érték nem kell, mert azok arcade játékoknál kell, sim-nél más a helyzet, ott false érzést ad. Jha, már rég nyomom magyar pluginon, subzero, vagy subzero86 néven megtalálsz. ;] Most már csak az utóbbin, a másik reget töröltettem, ne legyen balhé belőle. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák