Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guccy75

    csendes tag

    válasz bokrosolajos #1967 üzenetére

    Oké! én ezt értem,hogy csak nevezés után enged regisztrálni de NEM TUDSZ NEVEZNI!Az egész egy 'urva nagy blöff.Én is elküldtem a szabályzatban megadott email címre a nevezésem és...HÁT NEM IS LÉTEZIK ILYEN EMAIL CÍM!Így aztán a regisztrálásnak lőttek!Egy két éve figyelgetem már a történést és szerintem az a pár ember akiket látsz a résztvevők listálján bizonyos oldalakon bezárták a kört és nem engednek maguk közé un. kezdőket.Ezzel nincs is semmi baj csak akkor szüntessék meg ezeket az alibi weblapokat és fórumokat.Regisztráltam olyan helyre és persze engedte,már hogy az illúzióm meglegyen,ahol bármire kattintottam szerver error volt a válasz.Magyarul az arc még megvan de a fej már üres.Aztán jelen voltam olyan fórumon ahol három hétig én voltam az egyedüli aktív tag.Mondjuk ez részben az én hibám is mert figyelmen kívül hagytam,hogy az utolsó hozzászólás három éve történt.DE AKKOR MI A 'ASZNAK ÉL MÉG EZ A FÓRUM?!Eddig az egyetlen hely ahol láthatóan időről-időre új dolgok jelennelmeg az a rallysim.fr.Igaz franciául és angolul van de akinek nyelvi nehézségei adódnak használja a fordítót.Mindenkinek tudom ajánlani!

Új hozzászólás Aktív témák