Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Milyen széket vegyek?
- OLED monitor topic
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Melyik tápegységet vegyem?
- Projektor topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
-
2881 - 2801
2881 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Találtgyerek
veterán
Egyik PH-s fórumtársunk indított egy versenyt erre a hétre, még az ACR megjelenése előtt.
Ha van kedvetek megcsinálni, akkor ezen a néven keressétek a versenyt:
PH TEST Waiting for ACR -
GalaHU
addikt
Utoljára 3hónapja is van már, hogy mentem vrban, de beszippantott az asetto 45"oled kombo. Amikor futtatod a telepítőt, akkor ott kérdezi mit pakoljon fel. Ott pipáld be a VR részt. Amikor kész a telepítés , a launcherben rakd be a pipát, hogy vrban induljon a játék. Nekem így hibátlanul ment reverb g2, és pimax Crystal lighttal is.
Köszi, de az ennyire triviális részeken már túl vagyok.. Eleve így kezdtem.
-
ateszm
senior tag
Sziasztok,
Sok év kihagyás után újra elő akartam venni az RBR, de az istennek sem akart elindulni (2 éves Rallysimfans volt fenn a gépen). Frissíteni nem tudtam, így újraraktam ez egészet.
De sajnos VR-ban egyáltalán nem indul el, olyan hibaüzenetet dob ami alapján azt hiszi 3 monitoros rendszerem van (legalább is gondolom, hogy ott van középső monitor).
2D-ben meg hiába állítom be a plugin-ben az üléspozíció mozgatását, egyáltalán nem tdom változtatni. Így meg olyan mintha motorcsónakot vezetnék. Kínomban a launcherben próbáltam FOV-ot állítani, de bármit is módosítok, már be sem tölt...

Valami tipp?
Utoljára 3hónapja is van már, hogy mentem vrban, de beszippantott az asetto 45"oled kombo. Amikor futtatod a telepítőt, akkor ott kérdezi mit pakoljon fel. Ott pipáld be a VR részt. Amikor kész a telepítés , a launcherben rakd be a pipát, hogy vrban induljon a játék. Nekem így hibátlanul ment reverb g2, és pimax Crystal lighttal is.
-
GalaHU
addikt
Sziasztok,
Sok év kihagyás után újra elő akartam venni az RBR, de az istennek sem akart elindulni (2 éves Rallysimfans volt fenn a gépen). Frissíteni nem tudtam, így újraraktam ez egészet.
De sajnos VR-ban egyáltalán nem indul el, olyan hibaüzenetet dob ami alapján azt hiszi 3 monitoros rendszerem van (legalább is gondolom, hogy ott van középső monitor).
2D-ben meg hiába állítom be a plugin-ben az üléspozíció mozgatását, egyáltalán nem tdom változtatni. Így meg olyan mintha motorcsónakot vezetnék. Kínomban a launcherben próbáltam FOV-ot állítani, de bármit is módosítok, már be sem tölt...

Valami tipp?
-
Találtgyerek
veterán
Ezeket a setupok el tudom küldeni neked. Én még nem töröltem. Írd meg melyik autóhoz kell és e-mailben elküldöm.
-
ateszm
senior tag
Nekem se sikerült frissíteni. Nekem is marad az újratelepítés.
Csinálj mentést a autó setupokról. Van külön mappája.
Igazándiból ami volt setup az hiányzik, nincs saját, ahhoz lusta vagyok. Vasgabi, rallyfenegyerek esetleg Gryazin setupra gondolok .

Szerk: most nézem, nem küldtem időket...
-
Találtgyerek
veterán
Nekem se sikerült frissíteni. Nekem is marad az újratelepítés.
Csinálj mentést a autó setupokról. Van külön mappája.
-
ateszm
senior tag
Szia!
Mindjárt rápróbálok. Most ültem gép elé. Hol akadtál meg?Közben megoldódott. Valami .zip meg egyeb tömörítő hiba. Meg map hiba, de aztán újra tettem az egészet és jó lett. Sajnálom a sok setupot, úgy néz ki bebuktam. De legalább megy. Huuu a Legend nagyon tetszik új map. Holnap jobban nekiülök ma pár gyorsra jutotta csak.
-
Találtgyerek
veterán
-
ateszm
senior tag
Sziasztok!
Valakinek sikerült felrakni az új patch-et? -
Gyuszi83
tag
Sziasztok ! Tripla monitoron, hogy tudom kikapcsolni a rázkódást, cockpit nézetben ?
RSF launcher-ban indítom, ott van olyan plugin, hogy NGPCar menu, azon belül egy config fájl ahol elvileg ki lehet kapcsolni, de semmit nem csinál.
Valami ötlet valakinek ? -
Találtgyerek
veterán
Írj pár kedvenc pályát és megpróbálok bejutni.

Mondjuk WRC-vel nagyon ritkán megyek. R5, Evo R4 és RWD autók inkább. Ezekkel Top100-ba elég kemény bejutni TT-ben. -
ateszm
senior tag
Nem csináltam meg.
Lusta voltam, azóta is így használom. Most egész jó csapat jött össze itt a PH-n az EA WRC topikban. Azzal játszom most többet. Közben azért megy pár óra RBR is. Talaltgyerek néven vagyok fent a játékban. Wrc-t nem vettem meg, annyi időm már nincs játszani. Figyellek majd akkor, bár nem ismerős a név a listákról, legalábbis a top100ban nem láttam a kedvenc pályáimon.
-
Találtgyerek
veterán
Nem csináltam meg.
Lusta voltam, azóta is így használom. Most egész jó csapat jött össze itt a PH-n az EA WRC topikban. Azzal játszom most többet. Közben azért megy pár óra RBR is. Talaltgyerek néven vagyok fent a játékban. -
ateszm
senior tag
Köszi! A napokban megpróbálom majd ezt a verziót is.
Sikerült? Jó lett? Milyen néven játszol a játékban?

-
Találtgyerek
veterán
-
ateszm
senior tag
Pár napja frissítettem, ugyanúgy csinálja. Vagy újra is telepítetted a játékot?
A mapok és a vr kivételével mindenre rátoltam,úgy lett nekem jó.
-
Találtgyerek
veterán
-
ateszm
senior tag
Szia!
Nekem is ezt csinálja egy ideje. Én már megszoktam.
Ráfrissítettem az installerrel,jó lett

-
Találtgyerek
veterán
Sziasztok!
Találkozott már valaki olyan jelenséggel,hogy a kormány beállítás elvégzése után ugyan hibátlanul megy minden, de elég egy alt+tab például,és elveszíti a beállításokat. Korábbi kormányommal nem volt ilyen gond (TM 300GT RS),a mostani Fanatec DD-vel viszont ezt csinálja.Akkor megint újra be kell állítani mindent.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdvözlettel:ateszmSzia!
Nekem is ezt csinálja egy ideje. Én már megszoktam.
-
ateszm
senior tag
Sziasztok!
Találkozott már valaki olyan jelenséggel,hogy a kormány beállítás elvégzése után ugyan hibátlanul megy minden, de elég egy alt+tab például,és elveszíti a beállításokat. Korábbi kormányommal nem volt ilyen gond (TM 300GT RS),a mostani Fanatec DD-vel viszont ezt csinálja.Akkor megint újra be kell állítani mindent.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdvözlettel:ateszm -
Találtgyerek
veterán
A gyári fizikában is volt ilyen sajnos.
Emlékszem mikor csapatban játszottam a RSZF oldalon és az angol egyik pályán eggyel csúztam neki orral egy fenyőfányak és megállt az autó alattam...
Mondjuk szerettem az RBR-t, mert szerintem az egyik legjobb rally game pc-re. De ez a tákolás ami megy hozzá fizika szinten...
Az eredeti RBR-t is nagyon szerettem, csak aztán egy jó időre kimaradt a szimulátorozás az életemből.
A legelején még billentyűzettel toltam jó ideig. Volt benne kihívás assistok nélkül. -
Találtgyerek
veterán
Tényleg nagyon hangulatos tud lenni, és kb mostmár végtelen szakasz-autó-felület(időjárás)be lehet állítani benne.A fizika számomra az egyik legjobb, bár ahogy fentebb említették minél több többet csiszolgatják annál jobban kezd hasonlítani az eredetire 😀! Azért a kopott gumival valami esős és vagy téli aszfaltos szakaszon kissé túltolták az iránythatatlanságot! Mostanában lesz időm de először a WRC Generations kezdek csapatni és úgy érzem azért abba annyi tartalom lesz hogy erre az évre lehet elég is nekem!A rallysimfans plugin van az az igazi, amikor mondjuk R2 ben egy Twingoval versengsz a 4-5 helyért pár Brazil, Chilei vagy Olasz esetleg Lengyel fazonnal.Na az nagyon cool.Sajnos a WRC és az R5 ben eleje már annyira tudja a beállításokat és pályákat hogy semmi esélyed még csak az eleje közelébe érni is!De hajrá,mert amúgy még mindig a leg autentikusabb élmény a szim rally sportban ez.
Én próbáltam a WRC Generations-t. A DR 2.0 után is elég kiábrándító volt számomra, nemhogy az RBR után.
A pályák tetszettek meg az, hogy kell gondolkodni kicsit a gumizásnál mondjuk Monte-n. A hangok és a fizika szerintem kiábrándító.
Szerintem minden autós játékban megjelennek ezek az utolsó csavarig beállító, az összes kanyart betanuló versenyzők. -
Sub-ZeRo
nagyúr
Frankó a magyar rallysimfans plugin, élvezetes is csak nekem már sok! Evvel az irreális "realistic" törésmodellel el van baszva sajnos az egész.Mész, koncentrálsz több mint egy órán ki tudja hány szakaszon keresztül az út aztán túlcsúszol egy kanyaron, és kb egy vastagabb szárú pitypangtól kiestél,(konkrétan szétszakad a hűtő)kapod a +2 perces super rallyt aztán játssz tovább! Hát kösz nem.Amúgy néha egy egy szakaszra belépni nagyon király,de pont a sava borsa a versengés része van elkúrva ezzel.
A gyári fizikában is volt ilyen sajnos.
Emlékszem mikor csapatban játszottam a RSZF oldalon és az angol egyik pályán eggyel csúztam neki orral egy fenyőfányak és megállt az autó alattam...
Mondjuk szerettem az RBR-t, mert szerintem az egyik legjobb rally game pc-re. De ez a tákolás ami megy hozzá fizika szinten...
-
Zoolee1976
aktív tag
Valóban hamar le lehet amortizálni az autót. Viszont a fizika szerintem most nagyon jó.
Én még csak 1-1 szakaszt megyek, mert nemrég tértem vissza. Elég sok év kimaradt nekem a játékból.Tényleg nagyon hangulatos tud lenni, és kb mostmár végtelen szakasz-autó-felület(időjárás)be lehet állítani benne.A fizika számomra az egyik legjobb, bár ahogy fentebb említették minél több többet csiszolgatják annál jobban kezd hasonlítani az eredetire 😀! Azért a kopott gumival valami esős és vagy téli aszfaltos szakaszon kissé túltolták az iránythatatlanságot! Mostanában lesz időm de először a WRC Generations kezdek csapatni és úgy érzem azért abba annyi tartalom lesz hogy erre az évre lehet elég is nekem!A rallysimfans plugin van az az igazi, amikor mondjuk R2 ben egy Twingoval versengsz a 4-5 helyért pár Brazil, Chilei vagy Olasz esetleg Lengyel fazonnal.Na az nagyon cool.Sajnos a WRC és az R5 ben eleje már annyira tudja a beállításokat és pályákat hogy semmi esélyed még csak az eleje közelébe érni is!De hajrá,mert amúgy még mindig a leg autentikusabb élmény a szim rally sportban ez.
-
Találtgyerek
veterán
Frankó a magyar rallysimfans plugin, élvezetes is csak nekem már sok! Evvel az irreális "realistic" törésmodellel el van baszva sajnos az egész.Mész, koncentrálsz több mint egy órán ki tudja hány szakaszon keresztül az út aztán túlcsúszol egy kanyaron, és kb egy vastagabb szárú pitypangtól kiestél,(konkrétan szétszakad a hűtő)kapod a +2 perces super rallyt aztán játssz tovább! Hát kösz nem.Amúgy néha egy egy szakaszra belépni nagyon király,de pont a sava borsa a versengés része van elkúrva ezzel.
Valóban hamar le lehet amortizálni az autót. Viszont a fizika szerintem most nagyon jó.
Én még csak 1-1 szakaszt megyek, mert nemrég tértem vissza. Elég sok év kimaradt nekem a játékból. -
Zoolee1976
aktív tag
Frankó a magyar rallysimfans plugin, élvezetes is csak nekem már sok! Evvel az irreális "realistic" törésmodellel el van baszva sajnos az egész.Mész, koncentrálsz több mint egy órán ki tudja hány szakaszon keresztül az út aztán túlcsúszol egy kanyaron, és kb egy vastagabb szárú pitypangtól kiestél,(konkrétan szétszakad a hűtő)kapod a +2 perces super rallyt aztán játssz tovább! Hát kösz nem.Amúgy néha egy egy szakaszra belépni nagyon király,de pont a sava borsa a versengés része van elkúrva ezzel.
-
Találtgyerek
veterán
Az R5-ösöket most nagyon jól megcsinálták meg az N4- R4 Lancer is nagyon pöpec.

-
Sub-ZeRo
nagyúr
Szerintem pont az lett a jó. Mostani állapotában a legjobb szerintem a grafikát leszámítva.
Csak a szemét Dasboard pozíciót nem jegyzi meg nekem mentés után.
Hát én annó próbáltam, de pl a az Audi urquattro-val menni nem lehetett, mert szar volt. Váltottál és állt egy helyben... A fizikát nem is említve. Szerintem elkúrták, de biztos valaki isteníti...
-
Találtgyerek
veterán
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Sziasztok!
Jatszik valaki innen még a játékkal?Én már ezer éve nem, mióta a RSF csinált alá fizikát meg belenyúltak...
-
Találtgyerek
veterán
Sziasztok.
Keresek eredeti kiadású, dobozos RBR-t, pc-re természetesen.
Szép állapotban, karcmentes lemezzel.Köszönöm
P.Sziasztok!
Jatszik valaki innen még a játékkal? -
GumisPeter
senior tag
Sziasztok.
Keresek eredeti kiadású, dobozos RBR-t, pc-re természetesen.
Szép állapotban, karcmentes lemezzel.Köszönöm
P. -
d4Y.187
tag
http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=8840
WB elkészült az NGP 6.0-val.
-
d4Y.187
tag
köszönöm!
elkezdtem már bénázni vele, csak gondoltam körbeérdeklődök a fórumokon hol van a legnagyobb mezőny.
perpill úgy érzem az NGP-n kívül nem érdemes mással menni, eredeti fizikával hegyen völgyön keresztülmegy a gép minden nehézség nélkül. persze egyedül hiába ugyanolyan jó gyakorlás, de annyira nem élvezetes
akit esetleg érdekelnek az ngp onboardok:
Toyota Corolla @ Kaihuavaara snow (3:54:03)
Lancer EVO 7 @ La Cote D'Arbroz (2:35:29)
Skoda 130 LR @ NewBobs (5:58:8) -
goyo206
senior tag
Szia!
Rallysimfans plugin, azon belül tudsz versenyeken részt venni origi, ill. NGP fizika alatt is. Leírás,minden info ott van a plugin oldalán. 😉
Hajrá! -
d4Y.187
tag
'napot kívánok, Hölgyek, Urak!
NGP, Vanilla vagy origi fizikát preferáljátok?
illetőleg, rallysimfans.hu bajnokságain vagy leaderboardokon szoktatok indulni? -
D.Va
őstag
-
KINIZSI
tag
Sziasztok, légyszi ne haragudjatok ezért az egy "OFF" posztért, de hátha pont itt találok segítséget...
Ismer valaki személyt/műhelyet Hajdúbihar/Szolnok megye vonzáskörzetében aki Lada tuninggal/építéssel vagy Lada Rally-zással foglalkozik komolyabb szinten?
Aki nem az is segíthet egy megosztással, facebookon THX!
[link]itt próbáltad már?
-
D.Va
őstag
Sziasztok, légyszi ne haragudjatok ezért az egy "OFF" posztért, de hátha pont itt találok segítséget...
Ismer valaki személyt/műhelyet Hajdúbihar/Szolnok megye vonzáskörzetében aki Lada tuninggal/építéssel vagy Lada Rally-zással foglalkozik komolyabb szinten?
Aki nem az is segíthet egy megosztással, facebookon THX!
[link] -
nonee
aktív tag
Letöltöd a kocsidhoz való .zip-et az oldalról. Kicsomagolod, majd másold a .lsp fájlt a SavedGames mappába.
3 féle talajtípushoz való setupok ezek, aszfalt(tarmac), murva(gravel), hó(snow). Mind a 3-at tedd be az említett mappába és a játékban a verseny előtt ki kell választani a megfelelőt:1. A Car Setup menüben jelöld ki a LOAD SETTINGS menüpontot, majd üss Entert.
2. A fel-le nyílbillentyűkkel jelöld ki valamelyik elmentett beállítást.
3. A bal-jobb nyílbillentyükkel jelöld ki a LOAD gombot és nyomj Entert.
4. A választásod megerősítéséhez válaszd a YES-t.
Ezzel visszalépsz a Car Setup menübe.Zsirkirály vagy!hazamegyek kiis probálom!

az összes többi letölthető file.t is igy ?nem csak a car setupra gondolok.mittomén magyar commentár stb -
Melorin
addikt
Letöltöd a kocsidhoz való .zip-et az oldalról. Kicsomagolod, majd másold a .lsp fájlt a SavedGames mappába.
3 féle talajtípushoz való setupok ezek, aszfalt(tarmac), murva(gravel), hó(snow). Mind a 3-at tedd be az említett mappába és a játékban a verseny előtt ki kell választani a megfelelőt:1. A Car Setup menüben jelöld ki a LOAD SETTINGS menüpontot, majd üss Entert.
2. A fel-le nyílbillentyűkkel jelöld ki valamelyik elmentett beállítást.
3. A bal-jobb nyílbillentyükkel jelöld ki a LOAD gombot és nyomj Entert.
4. A választásod megerősítéséhez válaszd a YES-t.
Ezzel visszalépsz a Car Setup menübe. -
nonee
aktív tag
-
Melorin
addikt
-
nonee
aktív tag
Sziasztok!
Beàllitàsokat keresek autokhoz esetleg van vkinek? -
psion2101
tag
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy xbox kontrollerel nyomta màr valaki az rbr-t?Ha igen akkor hogy àllitotàttok be?Én ha a ravszra rakom a gàzt akkor folyamatosan nyomja a gàzt
-
Márton
nagyúr
üdv
hol tudom leellenőrizni a verziószámot?
A camhack alkalmazást szeretném használni, hogy ne legyen torz a kép 1920x1080-ban, de az csak az 1.02-vel működik együtt állítólag. Feltettem a patch-et de nem vagyok biztos benne, hogy sikerült, mert még mindig összenyomott a kép.
-
goyo206
senior tag
Sziasztok! Problémám az lenne hogy újra letöltötték a plugint minden ok is volt de mikor próbálom beállítani a Logitech Momo kormányom akkor a játékon belüli beállításoknál folyamatosan nyomva érzékeli a féket.A Win 7 (32bit) vezérlőpultjában minden ok,ahogy a legfrissebb Logitech profiléban is.A Dirt rallyban rendesen működik a kormány,szóval avval nincs baj.A gamepadom is érdekesen érzékeli (Logitech rumble 2) jobb analógra szoktam a gázt és ball analogra az irányítást és itt is az a baj hogy hogy a ball analóg felfelé nyomásra és lefelé húzásra reagál csak,vizszintes mozdulatra semmi.Ha valakinek van valami ötlete szívesen venném!Üdv.
Próbáld inverseben állítani, ha más módja nincs, kalibráld fordítottan, tehát beállítás előtt nyomd be a pedált, stb. (de úgy rémlik van inverse opció)
-
Zoolee1976
aktív tag
Sziasztok! Problémám az lenne hogy újra letöltötték a plugint minden ok is volt de mikor próbálom beállítani a Logitech Momo kormányom akkor a játékon belüli beállításoknál folyamatosan nyomva érzékeli a féket.A Win 7 (32bit) vezérlőpultjában minden ok,ahogy a legfrissebb Logitech profiléban is.A Dirt rallyban rendesen működik a kormány,szóval avval nincs baj.A gamepadom is érdekesen érzékeli (Logitech rumble 2) jobb analógra szoktam a gázt és ball analogra az irányítást és itt is az a baj hogy hogy a ball analóg felfelé nyomásra és lefelé húzásra reagál csak,vizszintes mozdulatra semmi.Ha valakinek van valami ötlete szívesen venném!Üdv.
-
goyo206
senior tag
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Hali! Alszotok? 🙂
Egy kis segítség kellene! Ford focus wrc- hez szeretnék setet kérni ha van valakinek. Focus 2004-hez is ha van. -
Z0C!
addikt
-
Melorin
addikt
-
goyo206
senior tag
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Huhh, idejét nem tudom már, h. mikor RBR-eztem (sajnos - pontosabban az a sajnos, h. mással sem nagyon
), de ez a kérdés bizony nagyon nehéz lenne nekem is.
Ennyi csodálatos autó közül...
Sanszos, h. mondjuk nekem a Xsara 06 lenne a tuti (esetleg az alap Xsara), mert ahhoz volt (van) jó setem.
Jó játékot, remélem én is tolok 1-2 hónapon belül egy keveset!
Az alap Xsara is adja. Elég komolyan lehet vele tolni, főleg hogy a hangot is kicseréltem alatta...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Hát neked is hajrá!
-
goyo206
senior tag
Na, most hogy egy ideje kamin sofőr vagyok, kikapcsolódás képpen az RBR-t újra előveszem, kikapcsolódás gyanánt. Nem nyomom online, cask offline bohóckodok. Chirdonhead 1-2, egy két ausztrál és amerikai pálya. Semmi több. Autók azok az sx4, gyári evo 8 wrc, ami alapból van, 2000-től 2008-ig impreza, Fabia wrc Hyundai, Ford 2006 wrc autókkal próbálkozom. Ja, meg xsara, c4-el is. Nem tudom eldönteni melyik a jobb.

Huhh, idejét nem tudom már, h. mikor RBR-eztem (sajnos - pontosabban az a sajnos, h. mással sem nagyon
), de ez a kérdés bizony nagyon nehéz lenne nekem is.
Ennyi csodálatos autó közül...
Sanszos, h. mondjuk nekem a Xsara 06 lenne a tuti (esetleg az alap Xsara), mert ahhoz volt (van) jó setem.
Jó játékot, remélem én is tolok 1-2 hónapon belül egy keveset! -
Sub-ZeRo
nagyúr
Na, most hogy egy ideje kamin sofőr vagyok, kikapcsolódás képpen az RBR-t újra előveszem, kikapcsolódás gyanánt. Nem nyomom online, cask offline bohóckodok. Chirdonhead 1-2, egy két ausztrál és amerikai pálya. Semmi több. Autók azok az sx4, gyári evo 8 wrc, ami alapból van, 2000-től 2008-ig impreza, Fabia wrc Hyundai, Ford 2006 wrc autókkal próbálkozom. Ja, meg xsara, c4-el is. Nem tudom eldönteni melyik a jobb.

-
Sub-ZeRo
nagyúr
-
Atex RS
csendes tag
Üdv
Nekem a btb pályáknál a visszajátszásánál elég hiányos a pálya textúrája!
Az autó teljes egészében láthatatlan!
Verseny közben semmi gond,pedig a gépem azért annyira nem gyenge. -
Z0C!
addikt
Üdv!
Régóta aktívan szerepelsz itt a topikban és nyilván a volánt is forgattad rendesen ebben a játékban.
Kiváncsi lennék arra, hogy egy sokat tapasztalt öreg rókának mi a véleménye az eddigi ikont összehasonlítva a DíRT Rallyval a vezethetőségről, a szimulációról. Amennyiben nincs meg ez utóbbi, tekintsd kérdésemet tárgytalannak, de érdemes mielőbb kipróbálni, a dobozos végleges verzió ősszel kerül a boltokba...Amióta megjelent a DiRT, talán 1x egy emlék futam miatt vettem elő az RBR-t, akkor is estem keltem, mert hozzászoktam a DiRT fizikához.
AC szintén napok/hetek óta el se volt indítva.
(Ja de, az új patch miatt a Nissan GT-R ill Audi Quattro miatt)A HillClimb ill a RallyCross kifejezetten tetszik DiRT-ben.
már csak a multira várok belőle
-
fagy53
nagyúr
Halihó!
Köszönöm szépen az elismerő szavakat! 🙌
Természetesen próbáltam, tűkön ültem, amikor olvastam a cikkeket a Dirt Rallyról is és a Seb nevével fémjelzett simről is.
Mit mondjak, kellemes csalódás!!
Végre valami! :-D Néhány órát volt szerencsém csapatni kb. 1 hete. Rögtön belekezdtem egy karrierbe, ahol egy kis retrózással kezd az ember, jó gondolat, h. nem mehet az ember rögtön egy nagy vassal. Amikor viszont a 2. körben "beültem" a Fiat 131 Abarthba... Naa ott jött meg az igazi feeling! Egy igazi jó kis Ladázós feeling!!! Nagyon sokat kell még tanulni a vasat, meg itt már bele kellett nyúlni a kormánybeállításokba is, amivel cumiztam jó néhány órát és még most sem vagyok elégedett, de ebből az autóból egyelőre nem akarok kiszállni! :-D
Azért ez sokat elmond, mert az RBR-re sajna az utóbbi kb. 1 évben alig tudtam időt szakítani, a Dirt Rallynál viszont nem érdekelt, h. egész éjjel nem alszom.
Várom már, h. eljussak a WRC-kig, végleges véleményt akkor fogok tudni mondani, de eddig (a beállítási nehézségeimet leszámítva - de ebből bőven volt az RBR-nél is! :-) ) nagyon meg vagyok vele elégedve!
Kíváncsian várom én is a Te és természetesen a mások véleményét is!
Esetleg ha vki tud egy tuti kormánybeállítást, ahol nem "idegeskedik" az autó, azt is nagyon szívesen venném. ;-)
Kellemes Dirt Rallyzást mindenkinek!Nem teszem "OFF"-ba, mert mert felerészben topikazonos amit írok!
A grafikát nem érdemes összehasonlítani, mint ahogy a gépigényt sem... 1:1![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Érdekesebb a játék fizikája, az autók viselkedése és itt nem sok különbséget találok, a DiRT R beérte az RBR-t. Az egyik legfontosabb funkció a szimeknél a bemeneti eszköz beállíthatósága, jelen esetben a kormányé, vezetett a nagy öreg RBR mindaddig míg ki nem jött egy javítás A DiRT-re és már itt sincs lényegi különbség, legfeljebb az ifjonc FFB finomabban állítható és működő opció. Eddig egál, de nagyon jó az RBR vezetési suli, amely a DiRT-nél hiányzik. A DiRT itt ismét egyenlít a hangokkal, melyek így 10 év után természetesen jobbak.
AZ RBR egy befejezett játék melyre hatalmas mod tömeget zúdítottak az évek során. a kiforrottságra nem lehet panasz, a DiRT még fejlesztés alatt áll kint sincs még a végleges verzió és vélhetően fejlődik még ha figyelembeveszik a CM-nél a visszajelzéseket, szerencsére ez még így van!
Aki kormánnyal rendelkezik és szeretne a valósághoz közelítően ralizni annak immáron van választási lehetősége és érdemes mindkettőt kipróbálni...
A kormánybeállítással kapcsolatos kérésedre én csak azt tudom írni, amit már a kormányos topikban is írtam anno, hogy még az azonos kormánnyal rendelkezőknek sem lehet lehet korrekt tanácsot adni, mert nem vagyunk egyformák. Tapasztaltam, hogy mindkét játéknál akár napok kellenek a majdnem jó beállításhoz, de a DiRT rátesz egy lapáttal, mert itt szinte autóként kell állítanom és nem az időeredmények miatt, hanem a vezetési filling az ami ezt megköveteli tőlem. Az RBR valamivel egyszerűbb.
-
bokrosolajos
őstag
Halihó!
Köszönöm szépen az elismerő szavakat! 🙌
Természetesen próbáltam, tűkön ültem, amikor olvastam a cikkeket a Dirt Rallyról is és a Seb nevével fémjelzett simről is.
Mit mondjak, kellemes csalódás!!
Végre valami! :-D Néhány órát volt szerencsém csapatni kb. 1 hete. Rögtön belekezdtem egy karrierbe, ahol egy kis retrózással kezd az ember, jó gondolat, h. nem mehet az ember rögtön egy nagy vassal. Amikor viszont a 2. körben "beültem" a Fiat 131 Abarthba... Naa ott jött meg az igazi feeling! Egy igazi jó kis Ladázós feeling!!! Nagyon sokat kell még tanulni a vasat, meg itt már bele kellett nyúlni a kormánybeállításokba is, amivel cumiztam jó néhány órát és még most sem vagyok elégedett, de ebből az autóból egyelőre nem akarok kiszállni! :-D
Azért ez sokat elmond, mert az RBR-re sajna az utóbbi kb. 1 évben alig tudtam időt szakítani, a Dirt Rallynál viszont nem érdekelt, h. egész éjjel nem alszom.
Várom már, h. eljussak a WRC-kig, végleges véleményt akkor fogok tudni mondani, de eddig (a beállítási nehézségeimet leszámítva - de ebből bőven volt az RBR-nél is! :-) ) nagyon meg vagyok vele elégedve!
Kíváncsian várom én is a Te és természetesen a mások véleményét is!
Esetleg ha vki tud egy tuti kormánybeállítást, ahol nem "idegeskedik" az autó, azt is nagyon szívesen venném. ;-)
Kellemes Dirt Rallyzást mindenkinek!Nagyon jó, hogy ezt írtad! Már én is gondolkodtam egy ideje, de nem mertem ITT megírni.
Állati jó lett a Dirt Rally, de ez csak a 900° óta ilyen jó, vagyis 0.45-től.
Mióta megjelent, egy percet nem töltöttem Assetto Corsa-val. Azóta RBR-rel sem
Teljesen megleptek, majdnem minden tökéletes, le merem írni, hogy jobb, mint az RBR-ben, kivétel a hülye Codemasters visszajátszást! De talán azt is cserélik idővel...
Eddig 4 ligában játszom mesa[HUN].
-
goyo206
senior tag
Üdv!
Régóta aktívan szerepelsz itt a topikban és nyilván a volánt is forgattad rendesen ebben a játékban.
Kiváncsi lennék arra, hogy egy sokat tapasztalt öreg rókának mi a véleménye az eddigi ikont összehasonlítva a DíRT Rallyval a vezethetőségről, a szimulációról. Amennyiben nincs meg ez utóbbi, tekintsd kérdésemet tárgytalannak, de érdemes mielőbb kipróbálni, a dobozos végleges verzió ősszel kerül a boltokba...Halihó!
Köszönöm szépen az elismerő szavakat! 🙌
Természetesen próbáltam, tűkön ültem, amikor olvastam a cikkeket a Dirt Rallyról is és a Seb nevével fémjelzett simről is.
Mit mondjak, kellemes csalódás!!
Végre valami! :-D Néhány órát volt szerencsém csapatni kb. 1 hete. Rögtön belekezdtem egy karrierbe, ahol egy kis retrózással kezd az ember, jó gondolat, h. nem mehet az ember rögtön egy nagy vassal. Amikor viszont a 2. körben "beültem" a Fiat 131 Abarthba... Naa ott jött meg az igazi feeling! Egy igazi jó kis Ladázós feeling!!! Nagyon sokat kell még tanulni a vasat, meg itt már bele kellett nyúlni a kormánybeállításokba is, amivel cumiztam jó néhány órát és még most sem vagyok elégedett, de ebből az autóból egyelőre nem akarok kiszállni! :-D
Azért ez sokat elmond, mert az RBR-re sajna az utóbbi kb. 1 évben alig tudtam időt szakítani, a Dirt Rallynál viszont nem érdekelt, h. egész éjjel nem alszom.
Várom már, h. eljussak a WRC-kig, végleges véleményt akkor fogok tudni mondani, de eddig (a beállítási nehézségeimet leszámítva - de ebből bőven volt az RBR-nél is! :-) ) nagyon meg vagyok vele elégedve!
Kíváncsian várom én is a Te és természetesen a mások véleményét is!
Esetleg ha vki tud egy tuti kormánybeállítást, ahol nem "idegeskedik" az autó, azt is nagyon szívesen venném. ;-)
Kellemes Dirt Rallyzást mindenkinek! -
fagy53
nagyúr
Üdv!
Régóta aktívan szerepelsz itt a topikban és nyilván a volánt is forgattad rendesen ebben a játékban.
Kiváncsi lennék arra, hogy egy sokat tapasztalt öreg rókának mi a véleménye az eddigi ikont összehasonlítva a DíRT Rallyval a vezethetőségről, a szimulációról. Amennyiben nincs meg ez utóbbi, tekintsd kérdésemet tárgytalannak, de érdemes mielőbb kipróbálni, a dobozos végleges verzió ősszel kerül a boltokba... -
goyo206
senior tag
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Uram, már ezért tiszteletem! 🙌
-
goyo206
senior tag
Jaa, értem.
...háàt akkor egyszerűen csak rakd alá, hátha jó. Rajtban látod a kerekeket, ha nem állnak keresztbe, akkor elvileg stimm, ha nem ok, akkor küld át azokat a jò beàllításokat, amiket szeretnél alá és megpróbálom összehozni minél előbb. (goyo206 kukac gmail pont com) -
Sub-ZeRo
nagyúr
-
goyo206
senior tag
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Hyundai Accent evo 3-ra van valakinek használhaó setjei?
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Na újra nekiültem a játéknak. Igaz nem sokáig fog tartan, mert megyek külfödre, de addig még itthon vagyok, repesztek a wrc autókkal!
A Skoda Octavia wrc evo 2-vel nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon jól megy!. 
-
Atex RS
csendes tag
Tudja valaki honnan tudnám eltölteni az rsrbr 2012 full pakkot?
Én nem találom sehol.
Üdv -
Gigi01
őstag
Akkor köszöntem,marad a kézi állítgatás!

-
Sub-ZeRo
nagyúr
Nektek rendesen átvált a Logitech profil?Ugye beállítottam a globalt,de mivel több játékot is használok,beállítottam nekik a speciáli fülön a használandóakat.
Úgy vettem észre,az ETS2-re pl. átvált,rbr-re nem indításkor.
Direkt 200-ra raktam a globálban a kormányelfordulást.
ETS2-nél 900-ra vált,de itt marad 200-on,mikor át kellene váltania 540-re(a beállítottra).
Nem használom a profilt. :/
-
fagy53
nagyúr
A globál marad és nálam él a profiloknál a középrehúzás, de nem használom,mert minek?
Az általad említett játékok az FFB által középrehúzzák a kormányt külön állítgatás nélkül is. Vannak játékok ahol nincs FFB és kell a középrehúzás funkció, viszont ezeket a játékokat a mai operációs rendszerek nem szeretik, így csak a polcon hevernek..
-
Gigi01
őstag
Úgy nálam is jó,ha nem automatára teszem,a profilnál,hanem átállítom.
És a középrehúzás működik úgy?Nekem úgy rémlik,mint ha az minden esetben a global-t alkalmazná.
Vagy te a globált állítod minden egyes játék előtt? -
fagy53
nagyúr
Nektek rendesen átvált a Logitech profil?Ugye beállítottam a globalt,de mivel több játékot is használok,beállítottam nekik a speciáli fülön a használandóakat.
Úgy vettem észre,az ETS2-re pl. átvált,rbr-re nem indításkor.
Direkt 200-ra raktam a globálban a kormányelfordulást.
ETS2-nél 900-ra vált,de itt marad 200-on,mikor át kellene váltania 540-re(a beállítottra).
Én kézzel állítom be a játék indítása előtt és a többi játéknál is így kell tennem, mert szenvedtem az automatizmussal már éppen eleget....
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Azt a két-három kattintást ki lehet bírni és biztosan az illető játék profilja fut majd. -
Gigi01
őstag
Nektek rendesen átvált a Logitech profil?Ugye beállítottam a globalt,de mivel több játékot is használok,beállítottam nekik a speciáli fülön a használandóakat.
Úgy vettem észre,az ETS2-re pl. átvált,rbr-re nem indításkor.
Direkt 200-ra raktam a globálban a kormányelfordulást.
ETS2-nél 900-ra vált,de itt marad 200-on,mikor át kellene váltania 540-re(a beállítottra).
-
El_Gigante
tag
-
JoinR
őstag
Helló,
én is a hasonló pályákat szeretem

Amiket ajánlanék így hirtelen, a teljesség igénye nélkül :- az összes cseh pálya (Pribram, Stryckovy-Zadni Porici, Osli-Stryckovy ,Hradek ,Liptakov) zseniális, (nagyon nehéz, keskeny, csúszós dobálós elhasznált aszfalt, néha kis murva betéttel).
- Új pályák közül : Sieversdorf, Bruchsal Unteröwisheim, Peyregrosse Mandagout, Sorica, Courcelle Val d'Esnoms, Puy Du Lac, Swiss Tarmac
-Super Special : Castrezzato, Sardian, Haguenau 2012
Köszi, megnézem majd őket

-
Gigi01
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
2881 - 2801
2881 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Nintendo Switch 2
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Autós topik
- További aktív témák...
- Üzletből, garanciával, Dell 16 DC16250 Intel Core 5 120U 16GB DDR5 512GB SSD 16" WUXGA IPS
- Dell 15 PC Portable Modern, gyors és megbízható társ a mindennapokra!
- Lenovo Thinkpad X390 i5 -8265U 256SSD 8 GB
- iPhone 14 Pro Max 256Gb Silver - 100% akkumulátor, független
- 4K Gamer Szörnyeteg! RX 7900 XT Nitro+ + Ryzen 7 7800X3D + 32GB DDR5
- AKCIÓ! Gigabyte B650 R7 7700X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB Lian Li Vector V100 1000W
- Új! AKRacing Premium Master gamer szék
- 27% - MSI MAG Z890 TOMAHAWK WIFI Alaplap
- Dell Latitude 5410 - 14" FHD touch, Core i5 10310U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Apple iPhone 12 128GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Lusta voltam, azóta is így használom. Most egész jó csapat jött össze itt a PH-n az EA WRC topikban. Azzal játszom most többet. Közben azért megy pár óra RBR is. Talaltgyerek néven vagyok fent a játékban.


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
), de ez a kérdés bizony nagyon nehéz lenne nekem is.




