Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Parci #1 üzenetére

    a fenti, rovatvalto menu kidob az adott rovat fooldalara, tehat pl ide => Bovebben: [link], nem tudom, hogy szandekosan maradt-e igy

    bongeszofuggetlen

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Loha #91 üzenetére

    bizony, bizony, nem kell ilyen trendi szar, kerjuk vissza a regi, atlathatatlan, kereshetetlen piacot
    kaosz rulzz

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Racecam #93 üzenetére

    nem flame-elek, mindossze sajat (nehol kisse szuros, nehol meg annal is bunkobb) stilusomban probaltam felhivni a figyelmet arra, hogy el van tevedve, itt nem a ''sablonos izek''-en van a lenyeg, hanem a mar joideje szinte atlathatatlan, kovethetetlen piac reformjarol
    (a velemeny egy dolog, a masik, hogy nem akar valaki a felszin moge nezni - valahogy rosszul vagyok az ilyen ''trendi szar, nem kell'' jellegu megnyilvanulasoktol)
    mert nezzuk csak, mi is a legnagyobb problemaja?
    nem lehet ilyen sablonos aprohirdetes nelkul hirdetni - na jah, mennyivel jobbak is az igenytelen ''nesztek'' kezdetu topic-ok, amiben meg azt is ki kell huzni az eladobol, hogy mirol van szo
    az nem szamit, hogy ennek a sablonos szarnak koszonhetoen (ha a felhasznalok is ugy ajkarjak, es veszik a farasdtsagot kitolteni a form-or) megszunnek az olyan problemak, hogy pl hova a halalba kell menni a cuccert, vagy hogy ki gyartotta azt
    vagy hogy pl meg lehet majd talalni esetleg a termekeket (meg a kibovitett keresovel sem lehetett normalisan szurni, hogy csak a piacos hirdetesek latszodjanak)

    arrol mar ne is beszeljunk, hogy en szemely szerint a magyar abc betuin, 0-9 szamjegyen, es maximum 2db kotojelen nem engednek tenni semmit a topiccimbe (hirdetescimbe), es valamilyen modon buntetnem a pontatlan fogalmazast, szlenghasznalatot ezen mezokben (jol szorakoztam, mire megtalaltam a [mouse skatez] topic-ot a minap: mouse-ra nem talal, mert nem szoeleje, es skates-re sem)

    szoval en is csak egy velemenyt mondtam, miszerint en udvozlom mind a valtozasokat, mind a kituzott iranyt

    [Szerkesztve]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Loha #97 üzenetére

    ''Aki akart eddig is feltehetett igényes hírdetéseket, aki nem, ezután sem fog'' - en pl fentebb erre is ertettem, hogy udvozlom a ph azon torekveset, hogy megprobalja a hulyegyerekekre raeroltetni, hogy normalis hirdetest adjanak fel - talan, ha mar ott van egy varos mezo, akkor lehet, hogy kivalasztja, mig magatol, eszebe sem jutna beirni

    sajnos manapsag erre van szukseg (meg arra lenne, hogy neha kinyuiljon egy kar a monitorbol, es osszon egy pofont a felhasznalonak, de ez csak naiv utopikus kepzelges)

    p.s.: az apronet keresoje egyreszt eleg erdekes, masreszt nem osszetevesztendo az apronet egy kimondottan szakami piaccal

Aktív témák