Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joecontra

    addikt

    válasz Sk8erPeter #507 üzenetére

    de tulajdonképpen a D-Sub és Scart csatlakozón, néhány áramköri elemen, a számítógépen és TV-n kívül van valami fontosabb előfeltétele a működésnek?
    Például, hogy a TV tud RGB-t fogadni. Ahogy látom, te 2 TV-vel is próbáltad. Az LG LCD biztosan tud RGB-t fogadni, de szerintem a Daewoo is képes lehet rá.

    Ja, és amúgy pénzkereseti lehetőségként nem készítesz ilyen kábeleket? :DD
    Idáig nem bombáztak ajánlatokkal, ezért nem. Nincs egy ismerősöd a közelben aki tud forrasztani? Ha igen, akkor szívesen átnyújtom neked azt a sémát, ami alapján az én kábelem is épült, bár a cikkben is benne van.
    Ha végképp nem találsz senkit, akkor megcsinálhatom én is, de az nem holnap lesz, mert nincs itthon anyagom hozzá.

    Mellesleg meglep, hogy mennyire nem lehet ilyen megoldásokat készen kapni boltban, vagy ha mégis, mint az én példám mutatja, működésképtelen az átalakító.
    Ez engem is elszomorít.

    láttam, hogy írtál egy elég jó kis cikket az átalakító elkészítésének módjáról
    Egyébként ami a cikkben van egyszerűsített áramkör, annál van még egyszerűbb is, de még nem publikáltam, de lehet, hogy frissíteni fogom vele cikket.

    Üdv,
    J

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák