Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.T.Bear

    csendes tag

    válasz lapa #370 üzenetére

    Előbányásztam a kézikönyvet, szó szerint a következőket írja:
    "SCART-1 AJZAT
    Videó, műholdas dekóder, kamera és videójáték csatlakoztatására szolgál.
    A legtöbb videókészülék automatikusan átkapcsolja a TV-t a videóbemenetre, ha elindítja a lejátszást. Ha ez nem történik meg akkor nyomja le az AV gombot a TV előlapján, vagy a távszabályzón.
    A képernyőn AV1 jelenik meg az aktuális programhely számával. AV üzemmódban is tud programhelyet változtatni a Fel/Le és a számgombokkal.
    Figyelem! Ha a csatlakoztatott készülék a SCART ajzat RGB bemenetét használja, akkor a beállítások közül, csak a hangerő szintjét és a némítást lehet állítani. Ilyenkor a TV üzemmódra visszatéréshez ki kell kapcsolni a csatlakoztatott készüléket."

    Namármost nekem semmit nem érzékelt a TV mikor rádugtam az előzőleg PowerStrip-el a monitoron beállított VGA~SCART kábelt! Oké odaváltottam magam az AV gombbal, de csak az volt, amit már részleteztem korábban.
    Ezen segít a +3V vagy 5 vagy akárhány? :F

    Bocsi tudom idegesítő lehetek, de azért görcsölök ennyit, mert már 3400 Ft-om bánta eddig is (vehettem belőle üres DVD-ket), oké nem nagy cucc, de még 2000 is elment volna, ha a SINI nem adja vissza a pénzem. Ráadásul égtem mint a Reistag, mikor a második, külön Németből rendelt három kapcsolós kábelt is vihettem vissza. Arról nem is beszélve, hogy a TV képe csak halványan, de sávos lett. Mégsem adtam fel... Utánajártam a tavir-nak, hogy mégse nekem kelljen összebarkácsolni a kábelt, megelőzendő a további károkozást, de az az ezres immáron négy ropogós rubót jelent. Lassan ott tartok, mintha vettem volna egy konvertert, ami tutira működne is. :(((

    Ezresért VGA~RCA/S-VIDEO kábelt kapok, ha már szóba kerűlt (lehet, hogy ez lesz a vége), de az sem tuti, azonban a notin csak VGA és DVI-D kimenet van.
    Ha ezzel kapcsolatban van értékes hozzáfűznivalód, kérlek ne habozz! :C

    A 60 Hz úgy jön ki, hogy be-paste-eltem a PowerStrip-be a megadott sort és ezt az értéket dobta ki. De ha neked 50 Hz-es TV-vel így ment és a TV nem ment galyra, akkor egyetértek, ez nekem is jó kell hogy legyen. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák