Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.T.Bear

    csendes tag

    válasz lapa #366 üzenetére

    Elég lett volna a 640x480-as sor is a többit értettem, de természetesen lekötelezel, nagyon szépen köszönöm és millió millió millió rózsaszál! :R :R :R

    Anno én csak úgy tudtam aktiválni a másodlagos képernyőt, ha átvertem a Windowst és bedugtam a régi monitoromat (mint már írtam). Így léptem be a PowerStrip-be és választottam ki a másodlagos képernyőt, aminek az egyedi felbontást akartam adni. A Sini-s kábelekkel nem ment másként, nem érzékelte a Windows a TV-t. Azóta már visszavittem mind a két fajtát, de mielőtt újra ilyen kábelt vennék fontos tisztáznunk ezt a kérdést: Megfelelő az, ha így állítom be a PowerStrip-et és csak utána dugom be ezt a VGA-->SCART kábelt a laptopba és a TV-be?
    Mintha egy ilyen dugdosásnál szikrázott volna egyet a TV-n a SCART ajzat? Fontos hogy ki legyen kapcsolva teljesen a TV és nem csak a távírányítóval (készenlét) vagy csak az a lényeg, hogy ne a TV-be dugjam utóljára a már jeleket (és nyilván feszültséget) vezető kábelt?

    Ha színek egyátalán nem voltak, akkor azon a 3V se segít?

    Figyuzz, a #342-es hozzászólásodban is a 18-as és 20-as tüskékről beszéltél. Nem biztos, hogy hibáztál tegnap. Tedd már meg hogy ránézel az idiots leírására és aztán mondd meg, hogy most akkor melyik pin-ekről van szó pontosan, mert ők három (a 8-as, 16-os, 18-as) ról írtak, ti meg csak kettőről. Vagy elkerülte valami a figyelmem?

Új hozzászólás Aktív témák