Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    Sziasztok, nemrégiben kezdtem el a játékot PC-n story módban, és PS5-ön egy barátommal online módban. Mivel ez az első konzolom, így a kontrollerrel egyelőre úgy érzem magam, mintha evőpálcikával szerencsétlenkednék, de majd idővel biztos megszokom. :)

    Online-nal kapcsolatos kérdésem lenne, amit bár PS-en játszunk, de a kérdéseim platformfüggetlenek szerintem - ha mégsem, javítsatok ki, kérlek. Szóval most kezdtük a játékot (tegnap), és eléggé elveszettek vagyunk, megcsináltuk a tutorialt, letettünk egy-egy tábort, létrehoztunk ketten egy csapatot, és próbáltunk megcsinálni pár random küldit. De jól jönne pár tipp és javaslat, hogy hogy érdemes nekivágni, milyen küldetéseket érdemes első körben megcsinálni, amivel lehet fejlődni, pénzt gyűjteni anélkül, hogy 10 percenként meghalnánk. Ha van olyan oldal, ahol ilyen jellegű tippek össze vannak foglalva, azt is megköszönöm.
    Ami feltűnt, hogy bár egyszerre kezdtük a játékot és mindketten az Ulitmate verzióval játszunk, havernak ~900 USD-je van, nekem meg 17 USD-m úgy, hogy még semmit sem vásároltam, letettem egy tábort 2 USD-ért, meg megtisztíttattam a fegyverem néhány centért. :)

    Szóval minden tippet és javaslatot és infót köszönök előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák