Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p a s s e r

    őstag

    válasz Đusty #9955 üzenetére

    Mike: nem kell mindent megcsinálni, tudom... csak néha nehéz kiválogatni azt a kilencet, amihez kedvem is van... >>>

    hát én a role táblát minden nap megcsinálom, ritkán a másikat, a simát is... de azt eddig csak háromszor, vagy négyszer sikerült... azt én is szoktam csinálni kiszállíátásnál, hogyha van idő, akkor megyek egy plusz karikát valamerre, de egy kiszállításból kifacsarni a 4800-at, hááát... nemtom, talán kettő, inkább háromból... kalapot emelek, ha ezt meg tudod csinálni, kipróbálom én is... viszont azt nem értem miért törik neked ronggyá... csak kijelölni kell egy piros útvonalat a térképen, utána meg rátapadni a puskára, vállhoz tartva, vagy célozva bármivel... akkor magától megy a szekér, és elég okosan... nem törik a cucc... mondjuk szerintem minden moonshine kiszállításnál érdemes oda rakni a pirosat, ahol a cél van, mert a sárgánál a cél előtt pár kanyarral kikapcsol az autopilot mód a szekéren... úgy meg végigmegy...

    meg az is igaz, hogy lehet akár egy egység good(s)-ot is kiszállítani, de az nagyon sokat lop a profitból, nameg rengeteg idő...

    [ Szerkesztve ]

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Új hozzászólás Aktív témák