Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bendegruz

    őstag

    válasz Mike #14113 üzenetére

    Annyira nem is figyeltem rá hogy ne haljak meg, mert azt hittem visszaspawnolok azt annyi :D
    De biztos van akinek ez az értelmetlen lövöldözés fekszik.
    Hát nekem nem :)

    Asus Rog Strix Scar III

  • negyven2

    veterán

    válasz Mike #14113 üzenetére

    Blackwatert, és Fort Mercer-t, többször is megcsináltam már random játékosokkal. Szinte sose voltunk egy helyen, volt, hogy ~50 körüli szinttel ő is rohangált össze vissza (főleg lóval). Blackwater-t ha többen vagytok akkor azt meg lehet csinálni úgy is, hogy nem vagytok a tetőn (maximum akkor, ha egyedül maradsz, mert ott is előfordul, hogy rádrakja az ellenfeleket (pontosabban lovaglás közben elém rakta a kettő lovast... de túléltem :D).

    Tegnap 3 voltunk Fort Mercer-nél, és majdnem sikerült az, hogy talán minden segítő NPC életbe maradjon... majdnem. Ugyanis a 9. körben még mind a 10 életben volt max. életerővel. De sajnos leszállt egy olyan köd, hogy nem láttad az erőd másik oldalát. A főbejárattal szembeni ágyúst, még ki tudtam lőni, de a másikra már nem volt idő, mert nem láttam már el odáig (valamiért még Dead Eye-al se). Úgyhogy az a fele védtelen maradt, és az ágyúzások alatt bejöttek és megöltek szinte mindenkit. NPC-t és játékost. Mert odamentek édeni, de az ágyús látta őket (ez sajnos egy elég vacak játékhiba, hogy az NPC-k még ilyen durva ködben is látnak téged).

    10.ben meg a másik két játékos inkább "elbujt", és így egyedül maradtam védeni. Mindegyik NPC meghalt. Bár ahogy néztem, a neten terjedő elméletekkel ellentétben, a jutalom szempontjából, nem igazán számít, hogy mennyien maradnak életbe. mármint volt olyan, hogy 4-en is megmaradtak és kaptunk közel $840-t, máskor meg senki nem maradt és kaptunk $950 körül.

    Gondolom már sikerült, de ide akartál volna feljutni?

    Vagyis én azt mondom, hogy nem minden esetben jó, ha együtt vagytok, és az se, ha egy helyről lőttök (pl. tető). Taktikusan kell mozogni, és ha többfelé vagytok akkor az ellenfelek támadását is jobban le tudjátok fedni. Persze ehhez az kell, hogy azért tudj bánni az ellenfelekkel, és ne haljatok meg (mert ekkor nagyon nehéz lesz felsegíteni a másikat). A fedezék taktika, meg a rád teleportáló ellenfelek miatt necces. és így kb. 15-20 meccs alatt csak a saját hibámból haltam meg eddig, nem pedig a túlerő miatt (vagy túl jó célpontot adtam az ágyúsoknak, vagy mellém teleportált egy 2 fős shotgun-os, vagy tegnap túl gyorsan akartam felszedni a csapattársat, leesetem a létráról, és mivel alig maradt életem, így a pálya másik végén lévő Bolt-os egyből meg tudott ölni... ja és első alkalommal túl közel mentem egy robbanó hordóhoz).

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák