Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Lassan egy napja xarakodtam egy küldi befejezésével, az érthetőség végett az előzmények:
    [link] [link] [link]
    A megoldás meg egészen elképesztő lett. :D Ugye érkezett javaslat, hogy FPS módban próbáljam az eldugott lóvét megtalálni, na ez bejött, ha nehezen is. A másik sarkalatos problémám az volt, hogy a falon lévő kétlövetű sotit, felvétele után meg kellett volna tisztítani, na ez viszont az istennek se jött össze. Nyomkodtam én mindent az egéren, és a billentyűzeten is, de semmi nem jött össze. Azután hirtelen ötlettől vezérelve elővettem egy másik egeret, és azzal amikor megjelent a fegyver pucolásra való felhívás, az egérgörgő lenyomásával egyből beadta az animációt, és utána a sikeres küldetést is. ;]
    Amit egeret használok (Mionix Naos7000) alapból, annak egyébként jó a görgője, szóval most az a dilemám, hogy ebben a játékban miért nem működik a görgő lenyomás ezzel az egérrel.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák