Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrgregoryan

    tag

    Jó regelt Kollégák!

    Sajnos nekem még mindig kidobál 3-20 percen belül, ha DX12-t választ,om grafikai beállítással.
    Vulcan-nal prímánmegy, viszont DX12 nél eskü szebb a game mert nincs az a Ghosting a növényeken ami az élsimíttással is előhozható.

    Szerintetek mennyire érdemes cserélni 1080 TI-t 20-as szériás kártyára?
    Kicsit unom ezt a 38-45FPS-t amit tol a kártyám, viszont ez az első game ami igazán megzabálja.
    Nyilván az újabb jobb lenne, de akkora az árrés, hogy a fene tudja. Ráadásul jövőre jönnek az új kártyák, amit nem tudni milyen lesz (lásd 20-as SUPER széria, ami nem jobb a TI-nél, csak a sima és a TI között van).

    Köszi előre is a szakértő véleményetek.

    Más, tegnap feladtam az első heti kollekciómat postán, olyan 78$-t kaptam érte. Az normál?
    Illetve nem érzékeltem, amit "Negyven2 "mondott, hogy most többet kapnék, mert kb ilyesmi összeget emlegettek a fórumon mint átlagos dijj.

    3, amit nagyon sajnálok, hogy Multiban miért nem lehet bemenni a házakba, és miért nem sepregetnek az emberek meg élik a világukat a házaknál mint a single-ben? valahogy a kalandozás élményből elvesz. Illetve nehezebb sima lootot találni, mint snake oil, meg kávé stb.
    (meg is iszom a reggeli kávémat)

Új hozzászólás Aktív témák