Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz sormo #15317 üzenetére

    A fene lejárt a szerkesztési idő,hozzá akartam írni hogy tegnap én például fent voltam vagy 5 órát,ebből nagy rész arra ment el hogy bringával hegyet másztam,aztán a tengeralattjárómból át szálltam a mini tenegeralattjáróba és szonárral kincset kerestem meg halakat kergettem a tenger mélyén. ;)
    Amivel el is elt jól az idő,szeretek búvárkodni,van egy régi James Bond féle hibrid autóm,ami vízben és földön is tud menni,régen azzal merültem,meg régi egyszerü mini sub.De van Kosatka-m is,ami egy nagy tengeralattjáró,ami egyben mozgó bázis is,na és arzenál mert ballisztikus rakétákat indíthatok róla akár és szabadon mászkálhatok vele a tengeren,de van benne az új modern tengeralattjáró kocsi és az új modern mini tengeralattjáró is. [kép]
    Utána pedig az autó shop-ban melóztam,mert azt szeretem.Vevőknek kell autót eladni,csak előtte ki festeni,meg javítani ecetera,ha nem tetszik neki a végeredmény elküld a búsba. :D
    Mostanában úgy próbálok be vágódni a vevőknél hogy a kocsihoz mellékelek más féle árut is.De csak akkor ha éjszaka van,mert ezt a fajta árut csak éjjel lehet be szerezni. :D

    #15319jasso
    Na ne mond.
    Kezdetek óta játszom vele de még mindig GTA.
    Inkább csak sok a rinya szerintem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák