Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Major Lion

    senior tag

    válasz Zsolt_16 #4450 üzenetére

    Pff, szóval a 100-200 dolláros fegyverek most már 1000? :D

    Ne reméld, hogy a gazdaságot javítani fogják, pontosan tudják hogy lesznek sokan akik kifizetik, a többi meg melózzon.

    Kár hogy nem voltak képesek egy normális honor rendszert rakni az Online-ba hogy elejét vegyék a grief-nek. Pedig ígértek minden szépet és jót.

    On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

  • betyar48

    kezdő

    válasz Zsolt_16 #4450 üzenetére

    Köszi a beszámolót!
    valószínűleg még sok új funkciót, küldetést fognak belepakolni, finomhangolják a játékrendszert az elkövetkező években - ez még csak béta, reméljük sokat csiszolnak rajta.

    Nézegettem live-streameket, olvasgattam cikkeket és ezek alapján lesz ebben potenciál. NPC-k is adnak küldetéseket, amiket a game playekben láttam azok a sztorimódból már ismert karakterek voltak. Már az elején is mutatott a térkép egy rahedli NPC missiont. A detmeccs és más külön játékhelyszíneket is külön ikonok jelzik.

    Ami így elsőre nem tetszik az az, hogy a free-roamban mintha nem nagyon járna semmi negatív hatással egy másik játékos kinyírása.Ahogy te is írtad. Egy intelligens wanted rendszer lehet hogy jót tenne. Pl. szigorúan büntetné ha olyan játékost lövünk le akinek el van rakva a fegyvere, nincs a kezében pisztoly/puska/kés. Ha mondjuk zsinórban megölünk három ilyen játékost egy félórán belül akkor tűzzenek ki ránk valami komolyabb vérdíjat, amit megkaphat az aki lelő minket.

    Kíváncsi vagyok milyen lesz a free-roam dinamikája. A városok le vannak butítva a sztorimódhoz képest, nem nagyon lesznek szerencsejátékok, a boltok áruit pedig a játékosnál lévő katalógusból rendelve kiszállítják a táborba is.Ugyanakkor már több helyen olvastam hogy a városokban tobzódnak a "mindenkire-azonnal-lövök" emberek. Szóval ha nyugisabb élményt keres az ember lehet hogy érdemesebb lesz a vadonban maradni😂😂😂
    Azt írták a fejlesztők nem csak egy grief party lesz az online ehhez képest egyenlőre elég karcsú. Egy GTA ban lehet házad, berendezés , garázsod, itt meg még single módban sem tudtak egy karámot elkészíteni nem hogy egy faházat. De ugye tudjuk csak egy Béta. Kérdés mit hoz a jövő.

Új hozzászólás Aktív témák