Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz stb123 #15 üzenetére

    Az egylemezesben gyengébb a proci és fele ennyi a ram. Kisebb és zajosabb a venti és a gyengébb vas miatt alacsonyabb az írási/olvasási sebesség. Nekem olyan van. Vagyis a régebbi verzió, mert már csak 310S -t lehet kapni. Az S verzión USB 2.0 van, viszont a régebbin van eSATA is. Nem torrentezek, nekem ez a vas elég.
    Ami viszont kiborított, az a fájlkezelője. Szerencsére az extra csomagok között ott az FFP (Fonz Fun Plug). Ez egy Pythonos framework, ami alá sok modul telepíthető. Köztük a Midnight Commander is. Androidról a Juice SSH -val érem el. Sztem ez az a mókolás, amit vki említett korábban. Sztem egyáltalán nem nagy kunszt. Persze, terminálvarázslók többet is kihozhatnak belőle. Debian alapú disztróra láttam leírást és bár a 325 -öt nem ismerem, a 310 panelján van soros port hely is, csak nincs kivezetve.

    Próbakocka:
    A Dropbox és a Gdrive a megváltoztatott API -k miatt volt működésképtelen. Azóta a Zyxel javította a hiányosságot. A Dropboxot csak kipróbáltam, a Gdrive -ot viszont 4 beállított fiókkal, napi szinten használom. Pl. a telómhoz szokott lenni rom, Gdrive -on. Ilyenkor a telón bejelentkezek weben a fiókomba és a másik fiókból egyszerűen áthúzom a fájlt. Ennyi. Mire hazaérek, a NAS szépen letölti. Ezen kívül, a feltöltőt is szoktam használni, figyelt mappás beállítással. Egy mappa a Youtube fiókomhoz van rendelve, egy másik pedig a data.hu -s FTP feltöltéshez. Belső hálón bemásolom a cuccot a megfelelő mappába, a többit meg intézi a NAS. Torrentről, médiakiszolgálóról nem tudok nyilatkozni, ezeket nem használtam. Általában a data.hu -ról szoktam letölteni az extra csomagok közül telepíthető PyLoad -dal. Zseniális cucc. Sok tárhelyet ismer, amiken a prémiumokat is kezeli. Pl. letölti, kicsomagolja és összefűzi a darabolt, jelszavas rarokat. Mindezt akár szabályozható prociterheléssel. Természetesen webes felülete és Android kliense is van.
    Szóval, veled ellentétben, én tökéletesen elégedett vagyok a Zyxel képességeivel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák