Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz BlackPlanet #214 üzenetére

    Transdroidot probaltad mar az Androidos telon?

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Zamery

    senior tag

    válasz BlackPlanet #214 üzenetére

    Hello!

    Erről is akartam egy cikket írni, de időhiány miatt nem jött össze. Meg annyira változik napról-napra hogy melyik programmal mit lehet csinálni iOS alatt, hogy inkább hagytam.

    Szóval, nekem iPhone-om van, meg iPad-em. És szoktam torrentet hozzáadni mindkét eszközön. A torrent fájl linkek kimásolása, és beillesztése valamiért nem mindig működött, letölteni/betallózni pedig nem lehet a fájlt, egyik böngészővel sem. Ezért valami mást kellett kitalálni. Az első megoldás a Dropbox volt (azért is van ott a regisztrációs link az aláírásomban). Ha iOS alatt megnyitok egy torrent fájlt a Safarival, és telepítve van a Dropbox is, akkor megkérdezi hogy feltöltse/elmentse-e a Dropboxra. Ez azért jó, mert a Dropbox képes arra hogy direkt linket generáljon a fájlnak, amit a "Public" mappába töltesz fel. Csak ki kell másolni a direkt linket, és be kell adni a Transmission webes kliensnek. Nem tudom hogy ez működik-e Android alatt, de egy próbát megér!

    A második megoldás amit most használok: Ehhez kellett egy FTP program amit megvettem iOS-re, az a neve hogy FileBrowser. Képes arra, hogy FTP-n, vagy a NAS-on böngésszen, és lehet vele fájlokat is mozgatni az iPad-ról a NAS-ra.
    A Transmission meg képes arra hogy figyeljen egy bizonyos mappát, amit beállítasz neki. Ha új torrentet raksz a mappába, akkor hozzáadja a letöltésekhez! A settings.json fájlt kell ehhez módosítani, és a végére beleírni ezt a két sort:

    "watch-dir": "/i-data/md0/video/torrentek",
    "watch-dir-enabled": true

    Természetesen más útvonalat is megadhatsz, a lényeg hogy a NAS-on legyen, és a Transmission hozzáférjen a fájlokhoz, illetve előtte létre kell hozni az "/i-data/md0/video/torrentek" mappát.

    Itt a torrent letöltés meg úgy néz ki, hogy Safarival megnyitom a kívánt torrentet, az megkérdezi melyik programmal akarom megnyitni a fájlt, kiválasztom a FileBrowsert, ami feltölti nekem a NAS-ra, az "/i-data/md0/video/torrentek" mappába, és készen is van, mert a Transmission meg figyeli a mappát, és hozzáadja a torrentet a letöltésekhez.

    Ha Androidra van ilyen FTP program, ami képes arra hogy feltöltsön fájlokat a NAS-ra akkor neked is működhet a dolog.

    https://steamcommunity.com/id/zamery/

Új hozzászólás Aktív témák