Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz veze #66 üzenetére

    sikerült. és fut is
    total commanderben be tudom tallozni a letöltés helyét, a letöltött anyagot todom onnan másolni, törölni ugy ha a webgui-ban torrent és adat törlésére kattintok.
    ha viszont megnyitom fájlkezelöben (pl Total commander) a mappát, látom hogy ott van a cucc, tudom másolni viszont nem tudom törölni ( akkor sem ha magát a torrentfájlt is töröltem, tehát már seedben sem lehet)
    és ugyanugy nem tudok abba a mappába már letöltött anyagot sm másolni (csak seedelésre)
    és ez a gond...!! mert pakolnék be pár meglévö dolgot de nem tudom odamásolni:(
    rendszergazdai jogolsultságot kér... de nekem windows alol nincs rendszergazda jelszavam beállítva. ha megadom a NAS jelszavát az nem jo ha megadom a tm (ssh-ban megadott) jelszavát az se jo
    emlékeim szerina korábbi pár honappal ezelötti nekifutásom alkalmával amikor probálkoztam, probáltam a pen ezen könyvtárait megnyitni linux alatt (ubuntu) de akkor sem tudtam mert kérte a jelszót a modosítashoz. és ott sem volt jo a linuxos rendszergazdai jelszavam..
    gyanítom hogy az ffp nek van valami ilyen a sticken azt kérné ..
    sajna igy csak azokat tudom seedelni amiket letöltetek vele , nem tudok hozáadni.. Neked sikerült ez?
    ugyanez volt a bajom akkor is a letöltös linkek nálam nem müködtek ssh-bol de ott volt a könyvtár láttam ( /ffp/pck/) gondoltam bemásolom oda a vinyóra már letöltött csomagot és akkor már tudom telepiteni.. de akkor sem tudtam abba másolni..
    van erre a másolásra valami gyógyir? megszerkeszteni valami config fájlt?
    az umask 18 át lett irva 0 -ra..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák