Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz csozsi #644 üzenetére

    ezt olvasd át
    én Ubuntu alatt csináltam, nekem telepítve van az ubi, de live cd-ről bootolva is megprobálhatod. Azt nem tudom hogy úgy sikerülne e..
    Nekem megy live cd-ről is de az nem az ubi oldalárol való lemez, hanem a telepített beállított ubuntumat mentettem le livecd-nek.
    Ámbár ez a leírás alapból arra szolgál(na) ha valamiért a vas (zyxel) megadja magát, akkor a vinyó tartalma átmenthető legyen. Ha a vinyón sérül az állomány, annak a helyreállítására nem alkalmas. Arra a raise data for xfs lenne a nyerő. ez azonban fizetős .. most 22 euro ami ugye cirka 6600 huf körül van. még nem vettem licenszet..
    Egyszer még az elején én is jártam úgy hogy a download könyvtáram eltünt, az okát most sem tudom miért.. Akkor még nem voltam képben hogyan lehetne megnézni ubuntu alatt, hogy egyaltalan ott látom e..Az elfoglalt hely szerint nekem is ott volt. Mintha a particiós táblája tünt volna csak el..
    mivel nem volt semmi potolhatalhatatlanakkor rajta( vásárlás után kb egy héttel volt) így újra telepitettem a gyári szoft.-ot és ujra lett minden - természetesen üresen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák