Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz Cucuska2 #1 üzenetére

    öcsémben múltkor emberére akadt egy ilyen nincsen benzinem, haza kell mennem a családomhoz stb figura. tesó jelezte neki, hogy oké ad pénzt, de csak akkor, ha mire elérik együtt a metró lejáratát meggyőzi őt arról, hogy igazat mondd. így lett a kezdetben ladából daciába, benzinből dízel, család helyett dolgozni kellene mennie. nem nyert hangszórót, de javára legyen mondva próbálkozott keményen.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz Sethdobaloah #10 üzenetére

    egy darabig segítettem sokaknak, mert tényleg nem az az ötven vagy száz forint fog tönkretenni, tekintve hogy havonta egyszer-kétszer találtak be. belefért. a pohár számomra ott telt be, amikor mentem egyetemre még pécsen és egy faszi elémállt, láttam rajta hogy nem lesz könnyen levakarós, gondoltam magamban adok neki egy százast, maximum eggyel kevesebb kávét veszek az automatából. a kezébe nyomtam, mire rámförmedt: több nincs? na ez volt az utolsó alkalom, hogy adakoztam, 2008 óta senkinek semmit sem. feleségemet is rászoktattam hogy nem adunk, ő sokáig terézanya volt. auchan, tesco parkolóban tetejében volt olyan félelme, hogy jajj akkor biztos meghúzzák az autót stb, ha nem ad. mondtam neki azt próbálják meg, ott verem agyon a tomi mosóporral az illetőt.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák