Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balpeter04

    tag

    válasz atrex #537 üzenetére

    Ez az ZT-180 felújított változata.
    Valamilyen X220 csodaprocesszor dolgozik benne, szintén 1Ghz-en. 4Gb tárhely és HDMI is van benne.
    Röviden tömören ennyi, a többi ugyanaz.
    Szerintem eléggé csúnyácska, ha nem használnád a HDMI-t akkor elég egy sima ZT-180. Az is tökéletes, sőt testjelleggel már elérhető rá a Froyo.
    Még nagyon kezdeti státuszban van a dolog, a külföldi kollégák már alakítgatják, fejlesztik a rendszert.

  • sagem

    addikt

    válasz atrex #542 üzenetére

    Szerintem nem -vagy legalábbis nem csak- a minőségükkel (mert ez termékenként változó, pl. az eredeti ZT elég kiforrott kis masina lett, szemben sok más szériával) van probléma, hanem azzal, hogy kicsi a hazai felvevőpiac, így egy legális bolt nem igazán lát a kínai tabletekben fantáziát (legálisan vám, áfa, gariztatás stb..), marad hát a fórumokon, árverési oldalakon kis tételben garancia áfa és egyebek nélküli árusítás módszer..:)

    A remegős A8 az én kicsikém volt (meg sok ezer sorstársamé), persze, előfordul más tablettel is, de az A8-ak esetében a rengeteg visszajelzés alapján valszeg minden harmadik hibás (az a vicces, hogy a dolgokban kevésbé járatos emberek észre sem veszik a hibát, vagy észreveszik, de teljesen elfogadhatónak tartják, én is mutogattam több embernek a gépet, és nem értették, hogy számomra miért akkora baj, az a "kis" remegés, mikor így is játszható maradt pl. az Angry birds..:) )..ha minden igaz, kijött az új széria, amit hála az égnek már normálisabban szereltek össze, így a remegés is eltűnt..persze azt kinyomozni, hogy ki árul régi és ki új A8at..háát, szóval erre figyeljetek továbbra is:)

    Az én ügyem egyébként ott tart, hogy visszaért kínába a tabletem (hatezer és párszáz forint volt), átvették, most emésztik, aztán ha minden jól megy jön az új masinám..remélem:)

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

  • beni121

    aktív tag

    válasz atrex #576 üzenetére

    Ez egész program vagy csk egy téma? melyik szedjem le? ha nem jó vissza tudom hozni a win7-et?

    Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

Új hozzászólás Aktív témák