Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Vettem egyet a fiamnak, és mire mikor megkapja névnapjára, addigra szeretném "rendbe tenni". Az inviteles/telenoros mobil netet az előfizetéshez tartozó zte usb modemmel sikerült beüzemelni.

    Viszont a wifi az szánalmas. Gondolom más is tapasztalta, hogy pár méternél messzebbről alig van, vagy inkább nincs is jel szerinte, pedig tudom, hogy van. És hiába mondom neki, nem hiszi el.

    Fúrjam ki én is, mint ahogy a neten láttam, és forrasszak bele egy kis antennát? ;] Azt inkább kihagynám. Főleg, mert állítólag Win Ce rendszerrel rendesen megy.

    Aztán azt vettem észre, ha Angry Birds Rio-val játszom, ami amúgy sem fut akadás mentesen, 10-20 perc elteltével totál belassul, és ki kell lépnem. Nyomni kell egy task killert, aztán lehet kezdeni megint a játékot.

    Elolvastam a teszteket, és azt írták mindenhol, hogy jól mennek a játékok, legalábbis az egyszerűbbek. Nekem elég lett volna, ha a fenti madaras csúzlis játék jól megy. De nem az igazi, hogy őszinte legyek.

    Aki maradéktalanul szeretné élvezni ezeket a kis játékokat, annak azt javaslom a drágább megoldást válassza és valamivel többért, kicsit komolyabb vasat vegyen.

Új hozzászólás Aktív témák