Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz GeniusHU #58 üzenetére

    Csabikám ez csak természetes!
    Remélem logikus, hogy egy picit "szakmai" szemmel néztem és nézem a dobozokat.

    Egyébként üzletünk díszeinek tartom őket, ki is vannak pakolva, szépen egymás mellé és bárki tesztelheti. Külön erre a célra (igaz csak mp3ban, hiszen még sem hifi bolt vagyunk) Loreena McKennitt is van a tárhelyemen. A női (csodálatos) énekhang kihozza a tutit mindenből. ...és igen, voltak már nálam hifisták is vásárolni és meglepődtek, hogy milyen szépen zenélnek a ládák. Pláne, amikor elmondtam, hogy mennyibe is kerülnek.

    Van egy zenész cimbim, aki lehallgatásnak 1250X-et használ de már most a 3000-ben gondolkodik. Hamarosan nekem is lesz itt egy 2000 vagy 3000 a pofám előtt ugyanilyen céllal (mert a Tannoy-ok mögöttem vannak :C ) Egyébként megtudnám venni a "studio monitoroknak" nevezett aktív dobozokat is de felesleges arra amire nekem kell. Bőven jók ezek a ládák.

    Szóval pozitív a megitélésem mindenféleképpen. Te már csak tudhatod, hiszen már vagy 1éve cseszegettelek a 2000es szlovákiai megjelenése miatt... :K

    [ Szerkesztve ]

  • Yany

    addikt

    válasz GeniusHU #175 üzenetére

    Nagyon szépek. És tényleg kár értük, mert ahogy valaki korábban megemlítette, én is biztos vagyok bennük, hogy sokkal nagyobb potenciál van a Genius hangfalakban, mint amit kihoz belőlük a gyártó. Vajon miken múlik, hogy eltolják a minőséget a prémium-hangzás irányába (persze még mindig a kategórián belül maradva, hozzáteszem, mielőtt megint jön egy hifis nyavalygás). Másik topikokban azt "hallottam", hogy egyszerű vattával kitömés is már csodát művel a dobozokkal. Ezt pl. miért nem tudják megtenni dzsíniuszék, ha tényleg így van?

    Egyébként meg én hallottam 5.1-es rendszert is a Genius-tól (valamelyik ötezreset) és nem tudom, hogy abban az árkategóriában miket kapni, de annak pl. nagyon tetszett a hangja.

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák