Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Hmm. Na kipróbáltam. Esprimo V5505-ön (4GB ram, Core2 T5850 CPU) szakadozott, mint a fene, de valóban éles, szép szerintem. Vén csókának minden szőrszála látszik. :DDD
    720p esetében közelről már látok pixeleket ugyanennél a videónál, de legalább használható, akárcsak a 1080p.

    Én azt mondom, hogy ez így netto felesleges és csak PR, hogy mire képes a jútjúb. Nem sok embernek van ehhez technikája otthon (különösen Magyarországon) de legalább majd elmondhatjuk az unokáinknak, hogy már éltünk, mikor tesztelték a 4k-t... Persze akkor már majd 20-30-40k lesz egy alap videó. :DDD

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    válasz #16820480 #46 üzenetére

    Le sem merem írni, mert mindig kinevetnek: 2mbites netet veszek a UPC-től havi 5400-ért... :W
    Mi az oka? Az, hogy itt nálunk egyeduralkodó a UPC és ezzel tisztában van. ADSL solo és ezért még büntet is, mert szarok a vezetékes telefonra. :O
    Nagyon haragszom rájuk, de vagy van ez, vagy mobilinternet. :((( Úgyhogy tehetetlen vagyok. :((

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák