Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz zzz03 #373 üzenetére

    Köszi a tippet, majd utánanézek :R. Magamnak majd talán egy S9-et vagy egy S10-et fogok venni... idővel. Most egy LG G4-em van, szóval egyelőre inkább kivárok :).

    #374: "Ne haragudj de nem értelek! Ha az asszonynak annyira mindegy akkor vegyél neki egy 1610-es Nokiát.Telefonálni még azzal is lehet."

    Igen, de attól azért többre kell, nyilván. Most egy LG G2-je van, ami azért nem egy rossz telefon. (Amúgy vagy 2 napja rúgta ki a kezéből a pont ma 4 hónapos kislányunk a fürdővizébe, tegnapig úgy tűnt, hogy meghalt a kijelzője, a mikrofonja meg a hangszórója viszont szinte a kezdetektől fogva szar volt.) Nem egy power user ugyan - ami leginkább abban merül ki, hogy nem játszik rajta -, de azért netezni, facebookozni, emailezni, navigálni (na ebben is szar a G"-je, csomószor lefagy, meg lassú), időnként Youtube-ot nézni is szokott rajta.

    Na meg képeket és videókat készíteni a gyerekről, amihez már a G2 minősége se a legjobb, pláne kicsit rosszabb fényviszonyok között. A G4em sokkal jobb, vagyis hát ahogy a nevében is benne van, pont kétszer olyan jó ;]. Olyan telefont szeretnék venni neki, ami - többek között - remek képeket lő, amire a Galaxy S7 a Dual Pixel technológiájával kifejezetten ideális lenne ;). Meg nyilván előny (elsősorban nekem) a nagy felbontás és az OLED kijelző is. Utoljára a Galaxy Wave-em (már 7 éves, azt is az asszony használja - és törte össze - gondolkoztam rajta, hogy inkább egy Caterpillar telefon kellene neki ;] ) volt AMOLED kijelzős, és azért nyilván tetszetősebb, pláne egy n-edik generációs OLED, mint egy tetszőleges hiperszuper IPS. (A G4-em IPS kijelzőjét nagyon szeret(t)em, de a feketéje még annak is olyan, amilyen. Inkább csak sötétszürke.)

    "Ha pedig az asszonynak lesz akkor meg nem teljesen mindegy,hogy te szereted e a Miui-t vagy sem?"

    Egyrészt nem ismeri a MIUI-t, és ennek is van jelentősége. Ráadásul elég sokat használjuk egymás telefonját (vagyis inkább én az övét ;], attól függően, hogy épp melyik van kéznél és/vagy nincs lemerülve), szóval alapvetően olyat szeretnék, ami neki is, és nekem is tetszik.

    "Nem beléd kötni akarok csak ez így ellentmondás!"

    A fentiek tükrében szerintem egyáltalán nem az ;).

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák