Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chriss23

    tag

    Sziasztok!
    Pár hete követem már a topikot, mert rendeltem egy ilyen készüléket. Egyelőre megnézzük mit tud és, ha minden ok váltok nagyobbra. Magát a MIUI rendszert imádom.

    A hozzászólásokat olvasva érdekes gondolat ütötte fel a fejem ezzel a RAM kezelési hibával kapcsolatban.
    Volt 2 Xperia SP készülékem is, amiben ugyan csak Sapndragon 400 van és ugyan csak borzasztó a készülék szoftverikus RAM kezelése hiába jött rá 4.3 meg minden update. Hardverikusan erősnek mutatkozik, de mintha valami nem volna okés azokban a rendszerekben, amik Sanp400-zal futnak. Mind a két készülékemtől 1 hónap alatt megszabadultam, mert idegörlő volt, hogy egy játékkal nem bírtam játszani, mert kihajigált. Kicsit gyanus számomra, hogy ebben is az a chipszet van és ugyan az a probléma. Esetleg nem lehet, hogy valami drive problémája van a Snap400 chipnek...?

    A másik, hogy olvasom itt ezt a WP-hez elég az 512 RAM stb....
    Hát a véleményem az, hogy volt Lumia 520-am nem oly rég és szerintem nem elég. Nagyon szépen fut a rendszer, ami gyári, de amint valami külső programot kezdenél el használni pl Viber ahhoz képest még a Pocket Neo is hamarabb megnyitja és gyorsabban kezeli. Szerintem az 1 gigás WP telók sokkal jobban futnak és jobban kezelik az appokat.

    chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák