Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz Blue meth #1317 üzenetére

    Én Mi9T-ről jöttem Note 10-re. Nem zavaró egyáltalán a lekerekedő széle, sőt a gesztusvezérlésnél kényelmesebb érzés, semmiben nem akad az ujj, mikor a széléről vissza mozdulatot csinálsz. Fényképezésben ég és föld a különbség a két telefon között. A Mi Note 10 azért elég nehéz, ezzel számolni kell. Nekem Mediamarktos Clearplex fólia van rajta, így vettem használtan, hogy ez volt rajta, és elégedett vagyok vele, bár elejteni nem érdemes. A notch már szinte hiányozna nekem is, ha nem volna. Kamera miatt én azt javaslom, Mi9T-t inkább ne vegyél, Mix 3, Mix 2s, Mix 2 után a Mi9T-nek nagyon gyenge volt a kamerája. Én ezt a Note 10-et a kamera miatt vettem, hogy legyen újra jó képeket készíteni tudó telefonom (mint a Mix 3 volt számomra eddig a legjobb), de jó nagy akkuval, és nem bántam meg úgy érzem.

    [ Szerkesztve ]

  • grasshun

    lelkes újonc

    válasz Blue meth #1317 üzenetére

    Szia!
    Nekem nem volt még előtte ívelt kijelzős mobilom, de nem okozott gondot a kezelése, nincs véletlen érintés. Bizonyos szögekből a széleken más fényerőt lehet tapasztalni, de szemből nézve abszolút nem zavaró a kép, hisz normál használattal úgy van a kijelző.
    Azt se feledjük, hogy a MIUI 11-gyel bejött az értesítés felderengés az oldaléleken, ami igazán jól néz ki. Bár nem folyamatos, mint egy LED villogás, amennyiben éppen perifériában van a készülék, akkor észrevehető az aktivítás.
    A noccs itt van és jó is, de ebben van olyan feature, ami eltünteti és a működési ikonokat, órát továbbra is ott jeleníti meg fekete háttéren. Sztem ügyes megoldás.
    Aksi. Nekem 2-3 napokat megy el, attól függ mennyit kamerázok. Eszméletlen élmény viszont, hogy 1 óra alatt majdnemhogy feltölti! Nem is a fotózás meríti, sokkal inkább a videók, főleg a speciális lassított, gyorsított, vlog rövidek. Gyereket úgy is nehéz fotózni, ezek a 10-en pár másodperces klipek jól visszaadják a tevékenységeiket.
    Proci. Ez a 730G bőven elég a kamerás képességeihez, nem játszom rajta.
    Összeszerelés kifogástalan. Tokot (szilikon) Aliról, újgyűrűst rendeltem a véletlen kiejtés ellen a számomra hatalmas kijelző átfogások/fogásváltások félelmeim miatt. A kihajtott gyűrű egyben jó támasztéknak is.
    Egyelőre ennyi jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák